י"א תמוז התשפ"ד
17.07.2024
"החסרתי מילה אחת קטנה"

עו"ד ברטל שכינה את נתניהו 'מרגל איראני' - חזר בו

הרשתות החברתיות רעשו בעקבות התבטאות של עו"ד עופר ברטל, נגד ראש הממשלה נתניהו, אותו כינה 'מרגל איראני' | היום הוא אומר כי מדובר ב"בחירת מילים לא מוצלחת"

עו"ד ברטל שכינה את נתניהו 'מרגל איראני' - חזר בו
נתניהו בלשכתו בירושלים צילום: צילום מסך

לאחר הסערה הגדולה שהתחילה אמש לאחר דבריו החריפים, שוחח עו"ד עופר ברטל ברדיו '103FM' והבהיר את דבריו באמרו כי "כולם הבינו שאני לא באמת חושב שהוא מרגל איראני. החסרתי מילה אחת קטנה - 'כמו'", אמר.

עוד אמר כי "מדובר בכך שאדם כזה גורם לנו נזקים. אין תחום שבו לא נגרם נזק למדינה כתוצאה מהממשלה האחרונה בשמונה חודשים האחרונים. שעה אחרי האירוע, כתבתי שבחירת המילים הייתה מאוד לא מוצלחת, והתכוונתי למטאפורה ולא יותר מזה. מניח שכולם הבינו את זה, אבל נוח להיצמד לשתי המילים הללו. אני מסכים שאמרתי מילים שלא הייתי צריך לומר".

והוסיף, "צר לי מאוד לראות איך המדינה כל יום נאכלת יותר, כל יום נגרמים לה נזקים יותר גדולים. אמרתי מילים מיותרות ואני חוטף עכשיו, הכל בסדר. הגעתי לקיצוניות רק אחרי שהבנתי שאין לממשלה כוונה לקיים פסקי דין. אין דבר כזה פסק דין בלתי חוקי. בסופו של דבר מי שמחליט הוא בית המשפט. יש לנו כללי משחק במדינה הזו, ואת כללי המשחק חייבים לקיים. פסקי דין מקיימים נקודה, וראש הממשלה הוא הראשון שצריך להגיד זאת".

כזכור, אמש (שני) התחוללה סערה לאחר שעו"ד עופר ברטל, מבכירי ותיקי עורכי הדין ותת אלוף בדימוס, התארח בתוכניתו של רפי רשף ב'ערוץ 12' והתבטא במילים חריפות כנגד ראה"מ.

"ביבי הוא כבר מרגל איראני", אמר ברטל על ראש הממשלה בנימין נתניהו והוסיף, "אם יש מישהו שפוגע במדינה הזאת, שפוגע בביטחון המדינה, שפוגע בכלכלת המדינה... זה ראש הממשלה שלנו שמתקיף את המדינה".

נתניהו ביבי נתניהו התנצלות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד