ט' תמוז התשפ"ד
15.07.2024
"למען הבית"

חכ"ל שולי מועלם-רפאלי תתמודד לראשות מועצת גוש עציון

חברת הכנסת לשעבר שולי מועלם הודיעה אתמול כי תתמודד לראשות מועצת גוש עציון. בנאום ההשקה שנשאה אמרה: "אני מגיעה לאתגר הזה בקשב מלא ועם הבנה של מלוא כובד האחריות"

חכ"ל שולי מועלם-רפאלי תתמודד לראשות מועצת גוש עציון

חברת הכנסת לשעבר שולי מועלם-רפאלי הודיעה אתמול (רביעי) על התמודדותה לבחירות לראשות מועצת גוש עציון, לאחר שנים של עשייה ארצית.

שולי, שהכריזה על ריצתה בשמורת "עוז וגאון" שבגוש, אמרה: "אחרי שנים של עשייה ציבורית בזירה הארצית, אני כאן כדי להקדיש את כל כולי למען הבית בו אני חיה. לקחתי על עצמי את המשימה להנהיג את מועצת גוש עציון ואני מגיעה לאתגר הזה בקשב מלא ועם הבנה של מלוא כובד האחריות".

שולי מועלם-רפאלי כיהנה כ-6 שנים כחברת כנסת מטעם 'הבית היהודי'. בין פעילותה בכנסת יזמה מועלם את חוק ההסדרה שמטרתו להסדיר את מעמדם של בתים ביו"ש, כמו כן, יזמה את חוק שריון ירושלים המחזק את מעמדה של ירושלים ומבצר אותה מפני חלוקה. שולי יזמה גם את חוק איסור אפליה במשלוחים ליו"ש כך שחברות לא יוכלו להפלות לרעה את תושבי יו"ש כאזרחים סוג ב'.

אתמול שולי מועלם השיקה את קמפיין הבחירות שלה עם הסלוגן "100% איתך". במעמד השקת ההתמודדות אמרה: "בתור תושבת גוש עציון מזה שנים רבות, אנחנו אוהבים את הגוש ויודעים שאפשר לפתח המון דברים טובים למען התושבים. באתי לפה קודם כל בשביל לדאוג לכל תושבת ותושב לאיכות חיים טובה ולהיות קשובה לכל בעיה".

עוד הוסיפה: "האתגרים רבים ואני באה מוכנה ונחושה להתמודד איתם, איכות חיים טובה מורכבת מהרבה פרטים קטנים שלמועצה יש אחריות רבה עליהם והמועצה צריכה לעבוד בצורה המיטבית ולטפל בהם: בהקשבה לתושבים, ראייה רחבה, הנעת תהליכים מול משרדי הממשלה ויזמים פרטיים ועוד. ישנם תחומים רבים שצריך לתת דגש עליהם כדי להטיב לתושבים, ובראשם נטפל בתחומי התחבורה, החינוך והתשתיות כדי שיהיה לנו פה טוב יותר, לכולנו יחד".

שולי מועלם גוש עציון בחירות מוניציפליות 2023

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד