ט' תמוז התשפ"ד
15.07.2024
"מגיעה לו הכרת הטוב גדולה"

חיזוק משמעותי ליחיאל לסרי: הקמפיין של המטה החרדי הספרדי

ראש העיר יחיאל לסרי זוכה לתמיכת קהילות ספרדיות לקדנציה שלישית, כאשר היום הושק קמפיין הבחירות של המטה הספרדי למען בחירתו | הסלוגן הנבחר: "יחיאל לסרי – זו מסורת!"

חיזוק משמעותי ליחיאל לסרי: הקמפיין של המטה החרדי הספרדי
יחיאל לסרי, רה"ע אשדוד צילום: יח"צ

הסלוגן שמלווה את הקמפיין הוא "יחיאל לסרי – זו מסורת!", כאשר בכך מודגשת מסורת העשייה המוצלחת בהנהגת העיר, התמיכה של ראש העיר בכיבוד המסורת ובסיוע למוסדות התורה והחינוך, זאת לצד התמיכה המיתולוגית כמסורת רבת שנים מצד גדולי התורה הספרדים זצ"ל ושיבדלחט"א במועמדותו
לאחר שזכה לתמיכתם הנלהבת של 'איחוד הרבנים הספרדים באשדוד' ובראשם האדמו"ר רבי אליהו אבוחצירא, זקן אדמור"י ורבני משפחת אבוחצירא, היום (שלישי) הושק לראשונה קמפיין הבחירות של המטה החרדי הספרדי למען ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, כשהסלוגן הנבחר שמלווה את הקמפיין כולו הוא "יחיאל לסרי – זו מסורת!".

המסר העולה מהקמפיין הוא רב משמעות. "זכינו בני התורה הספרדים באשדוד", אומרים במטה החרדי שהוקם לאור קריאת רבני העיר שליט"א, "שראש העיר מנהל את העיר בהצלחה רבה, מסורת של עשייה ברוכה ומקצועית מלווה אותו, כשלצד זאת הוא דואג מזה שנים רבות לכבוד המסורת ומורשת יהדות ספרד, כשהוא מנהל את העיר בשום שכל ותוך שמירת השלום והשלווה בין כלל האוכלוסיות המתגוררות בה. בתקופת כהונתו חלה פריחה מרנינה של בתי כנסת, תלמודי תורה ומוסדות תורה וחינוך של הציבור הספרדי, ועל כך מגיעה לו הכרת הטוב גדולה".

לאור זאת מובן כי קריאת הקודש של 'איחוד הרבנים הספרדים' ובראשם האדמו"ר רבי אליהו אבוחצירא, הגאון רבי מאיר אבוחצירא והגאון רבי מאיר כהן, לא באה בחלל ריק. "התמיכה בלסרי הפכה למסורת אצלנו, הוא היה בן בית בקרב רבני יהדות ספרד עוד מימיו של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף זצ"ל", אומרים העסקנים שמלווים את המערכת הציבורית עוד מאותם ימים, "עטרת ראשנו הרב עובדיה יוסף הראה ללסרי אותות חיבה מופלגים, ולא בכדי. הוא היה בא פעמים רבות למרן זצ"ל להתייעץ ולהתברך, והוא מצדו השיב לו באהבה יתירה. מאז השותפות עם לסרי המשיכה והתעצמה לטובה, לכן אך טבעי שרבני העיר יתייצבו לצידו ויקראו לתמוך בו", אומרים במטה הספרדי.

כזכור, רבני הקהילות הספרדיות באשדוד יצאו במכתב תמיכה בראש העיר יחיאל לסרי, וכתבו כי "כל מי שעוזר ומסייע בתמיכה עבור ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הי"ו, נעשה שותף מלא לכל אותן פעולות ברוכות רבות שיעשו על ידו", כשהם מציינים את ראש העיר כ"אוהב תורה ומוקירה, העוסק בצרכי ציבור באמונה, אשר מטרתו להגדיל תורה ולהאדירה ולהחזיר העטרה ליושנה, במשך שנים מאז נכנס לתפקידו, פועל רבות בחוכמה ובתבונה, מתוך עין טובה להקים עולה של תורה ולשמור על צביונה של העיר ע"פ הערכים ומסורת ישראל".

על מכתב זה חתמו זקן רבני בית אבוחצירא, האדמו"ר רבי אליהו אבוחצירא, הגאון רבי מאיר כהן גיסו של חבר המועצת הגר"ר אלבז, הגאון רבי מאיר אבוחצירא, הגאון רבי מאיר מוגרבי חתנו של חבר המועצת הגר"ש מחפוד, ראש הכולל של האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא הגאון רבי דוד מלכה, הגאון רבי אברהם בן חמו, ראש הכולל של האדמו"ר רבי יקותיאל אבוחצירא הגאון רבי ציון שמש, הגאון רבי שמואל שטרית, הגאון רבי שמעון יוחאי יפרח, הגאון רבי שמשון חיים במבולקר, הגאון רבי ציון אוחנה, הגאון רבי אילן גוזל, הגאון רבי שמואל שמעון טולדנו, הגאון רבי חיים בוכריץ, הגאון רבי יהודה דנינו, הגאון רבי יהודה סבח, הגאון רבי רחמים חי חיותה הכהן והגאון רבי יצחק אברהם דהן.

"והננו לברך אתכם ואת משפחותיכם, תבורכו מפי שוכן מעונה בכל הישועות, בריאות, פרנסה טובה ושפע ברכות, אושר, עושר וכבוד, תזכו לשנה טובה ומבורכת, כתיבה וחתימה טובה, ברכה והצלחה לאורך ימים ושנות חיים, שובע שמחות וכל טוב, אמן", סיימו הרבנים את מכתבם.

במטה החרדי אומרים כי בימים אלה מתקיימת פריסה של הפעילות בכל רחבי העיר, כאשר בימים הקרובים תחולק העיר לפי מפתח רבעים. "על כל אזור יופקדו פעילים שיעשו עבודה דקדקנית בכדי לוודא שהציבור החרדי הספרדי יידע את אשר לפניו ובכך להביא לבחירתו המוצלחת של ראש העיר ד"ר לסרי לקדנציה נוספת ומלאת עשייה עבור כל תושבי העיר", אומרים ראשי המטה.

יחיאל לסרי אשדוד בחירות מוניציפליות 2023

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 12 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד