ט"ו ניסן התשפ"ד
23.04.2024
הפרת סדר, איומים וגרימת נזק

מעורבים בשורת מקרים: שלושה תושבי בית שמש נעצרו

שלושה חשודים נעצרו במהלך הלילה על ידי השוטרים בעיר בית שמש בחשד למעורבותם בהפרת סדר, איומים, גרימת נזק והשחתת מקרקעין. הם נכלאו ויובאו לדיון בהארכת מעצרם | "משטרת ישראל תמשיך לפעול כנגד מעורבים בעבירות פליליות המנסים להטיל אימתם על הציבור במעשיהם", נמסר מהמשטרה

מעורבים בשורת מקרים: שלושה תושבי בית שמש נעצרו
השחתת שלט חוצות בבית שמש צילום: דוברות המשטרה

כוחות משטרה פעלו הלילה בעיר בית שמש וביצעו את מעצרם של חשודים תושבי העיר, זאת במסגרת חקירת מקרים שונים שאירעו לאחרונה בעיר. החשודים שנעצרו, הועברו לחקירה בתחנת המשטרה בבית שמש ובמהלך היום (שישי) תבקש המשטרה להאריך את מעצרם בבית המשפט.

שניים מהעצורים, תושבי בית שמש בשנות ה-30 לחייהם, מעורבים על פי החשד בשבועות האחרונים בהשחתת שלטי חוצות של ראש העיר עליזה בלוך בשכונת רמת בית שמש ג', הפרת סדר ותקיפת יושבי רכב על רקע כניסתם בשוגג לשכונתם והפרעה לשוטרים שהוזעקו למקום לבצע את תפקידם, איומים כלפי בית עסק וגרימת נזק במקום.

השחתת שלט חוצות בעיר. צילום: דוברות המשטרה.

חשוד שלישי, תושב בית שמש בשנות ה-20 לחייו, נעצר הלילה לאחר שהפר סדר במהלך הפגנה לא חוקית בשכונת רמה ד' בעיר. הן גם לאחר שניתנה הוראת פיזור על ידי המשטרה, סרב החשוד להישמע להנחיות והתיישב במקום. כמו כן, על פי החשד הוא מעורב במספר מקרים נוספים של איומים וגרימת נזק לבית עסק בעיר.

בסיום חקירתם הלילה, השלושה כאמור נכלאו והבוקר יובאו בפני בימ"ש שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם לטובת מיצוי החקירה בעניינם.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך לפעול כנגד מעורבים בעבירות פליליות המנסים להטיל אימתם על הציבור במעשיהם, תחקור את מקרים אלו עד תום ותמצה את הדין עם אותם עבריינים בהתאם".

בית שמש עליזה בלוך חרדים קיצונים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד