י"ד אייר התשפ"ד
22.05.2024
חכמים הזהרו בדבריכם

מדריך אומן ראש השנה: מפרי הנחיות החירום יענשו בחומרה רבה

איחוד ברסלב מגישים מדריך הכולל בתוכו את המידע החיוני והנחוץ ביותר עבור שהותכם באומן בראש השנה ובכל ימות השנה. בחוברת תמצאו מידע מגוון ומעודכן החל משלב ההערכות לנסיעה תוך שלבים רבים במהלך הנסיעה והשהות בסביבת הציון ועד לחזרה

מדריך אומן ראש השנה: מפרי הנחיות החירום יענשו בחומרה רבה
החוברת המהודרת צילום: איחוד ברסלב באומן

השבת חולק בבתי הכנסת מדריך אומן ראש השנה תשפ"ד חלק א' הכולל בתוכו מידע חשוב ונחוץ עבור הנוסעים לאומן לקראת ימי ראש השנה הבעל"ט.

המדריך הופץ במהלך ימי חמישי ושישי ערב שבת פרשת כי תבוא בבתי הכנסת של חסידי ברסלב ברחבי ארץ הקודש לרווחת כלל ציבור הנוסעים לאומן.

החוברת הנוכחית היא חלק ראשון. בעז"ה באומן יופץ החלק השני של המדריך בו יופיעו כל הנושאים הנחוצים לתקופת השהות באומן שבאוקראינה עם הדרכות מפורטות ומאירות עיניים.

חובה לשאת דרכון בכל יציאה מהבית או בכל שהות במרחב הציבורי.

החזיקו את מסמכי הזיהוי בהישג יד, אין להשאיר את המסמכים במזוודות ובתיקים שאינם זמינים במהלך הנסיעה.

בעת הצורך היוועצו עם הנהג היכן מתאים לעצור להתרעננות והיכן יש להיזהר ולהימנע מכך.

במעברי גבול ובמחסומי דרכים התנהלו בזהירות מירבית, אין לצאת מהרכב כלל אלא אם קיבלתם הוראה מפורשת לכך מאנשי האכיפה במקום.

אסור להשתהות או לצלם במעברי גבול, מחסומים מקומות בהם יש כוחות צבא וביטחון, מתקנים צבאיים וביצורים בכל מקום ברחבי אוקראינה, וכדי למנוע חשד, אין להחזיק טלפון ביד כלל במקומות אלו.

יש לנהוג בדרך ארץ ובסבלנות כלפי אנשי הביטחון והאכיפה. אין לצחוק או לנזוף בבקרים המוצבים במחסומים. יש לכבדם ולהמתין בסבלנות עד לקבלת הנחיה להמשך הדרך.

נכון לעת כתיבת שורות אלו, זמני העוצר באזור אומן, יתכן ובאזורים אחרים זמני העוצר שונים, הם בין השעות 12 בלילה ועד 4 לפנות בוקר. מומלץ
להתעדכן בסמוך לזמן הנסיעה בתקנות ושעות העוצר המעודכנות.

חל איסור להשתמש בנפצים וזיקוקים, פירוטכניקה, וכל סוגי חומרי נפץ וציוד המדמה רעש מלחמה וכדו' העלולים לגרום לבהלה ופחד באזור.

חשוב לשמור על ערנות וזהירות בסביבה. אם נתקלתם בהתנהגות חריגה או חשודה נא צרו קשר מיידי עם כוחות הביטחון והחירום בסביבה.

ראשי המשטרה והממשל הצבאי הודיעו כי מפרי הנחיות החירום יענשו בחומרה עד כדי גירוש ואיסור כניסה ממושך לאוקראינה, ויזה שחורה.

אחד הדברים החשובים בחוברת: "חכמים הזהרו בדבריכם: אוקראינה נמצאת במלחמה קיומית. כל דיבור שעלול להישמע כגינוי או זלזול באוקראינה או תמיכה בכוחות האויב, אפילו אם זה נאמר בצחוק, עלול לגרום לתקריות חמורות ואף למעצרים וגירוש".

במדריך אומן ראש השנה תשפ"ד הושקע עמל ויגיעה רבה לתועלת כלל הנוסעים לאומן לשהות בימי ראש השנה וכל השנה סמוך לציונו של רבינו הקדוש.

פעילי איחוד ברסלב עוסקים במסירות ובהתמדה להרחיב ולהוסיף מידע מעודכן, זמין ונגיש למהלך הנסיעה, השהות והחזרה לשלום לארץ הקודש.

אם יש לכם הערות או מידע חשוב להוסיף לחוברת נשמח שתשלחו לנו למייל: [email protected].

ניתן עדיין לקבל עותקים מודפסים של המדריך! אם לא חילקו בבית הכנסת שלכם את חוברת מדריך אומן תשפ"ד אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם במייל: [email protected] או בטלפון: 046664766 או בווטסאפ: https://wa.me/97246664766 ונבדוק איך אפשר לתאם את הגעת החוברת גם לבית הכנסת שלכם.

מבצע אומן מלחמת אוקראינה רוסיה ברסלב אומן

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד