ז' תמוז התשפ"ד
13.07.2024
ביקשו סיוע בבריחה

הנערים התחזו לחרדים - ושדדו את פדיון הכפרות

כתב אישום כנגד שני קטינים ששדדו קופת "פדיון כפרות" בערב יום הכיפורים בכפר סבא | השניים הגיעו למקום כשהם לבושים בלבוש הנחזה ללבוש חרדי, ובהמשך קיבלו סיוע בבריחה בטענה כי "מישהו רודף אחריהם"

הנערים התחזו לחרדים - ושדדו את פדיון הכפרות
מעצר. אילוסטרציה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בערב יום כיפור פתחה המשטרה בחקירה עם קבלת דיווח על גבר שהותקף על ידי שני קטינים לאחר שהתיזו עליו גז מדמיע ומיד לאחר מכן שדדו ממנו את קופסת "פדיון הכפרות" שלו.

מהחקירה עלה כי 2 הקטינים - תושבי אשדוד כבני 15 - הגיעו למקום הדוכן בכפר סבא כשהם לבושים בלבוש הנחזה ללבוש חרדי, ופתחו בשיחה עם הקורבן על מנת לקבל בין השאר פרטים על קופת הצדקה.

לאחר מכן 2 הקטינים עזבו את המקום וחזרו כעבור מס שעות עם תרסיס גז אותו התיזו על פני הקורבן ושדדו ממנו את קופת "פדיון הכפרות".

לאחר מכן נמלטו 2 הנאשמים תוך שהם פונים לנהג רכב שעבר במקרה במקום ומבקשים ממנו סיוע בבריחה בטענה כי "מישהו רודף אחריהם".

פעילות מאומצת של שוטרי הסיור בתחנת כפר סבא בשילוב שוטרי הזירה הטכנולוגית הביאה כעבור זמן קצר למעצרו של הנאשם הראשון. למחרת עצרו השוטרים את הנאשם השני בביתו שבאשדוד ובחיפוש שבוצע בביתם של הנאשמים אותרו אלפי ש"ח במזומן החשודים כחלק משלל השוד אותו ביצעו.

מעצרם של 2 הנאשמים הוארך בהתאם לחקירה ובמהלכה נמצא כי אחד הנאשמים ביצע את השוד כשהוא מפר מעצר בית ואתמול הוגש נגדם כתב אישום בגין המיוחס להם.

פדיון כפרות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד