ט"ז תמוז התשפ"ד
22.07.2024
כך זה יעבוד

בשורה למשפחות המפונים והחטופים: טיסות חינם

אחרי כרטיסי הרב-קו בחינם, משרד התחבורה יעניק טיסות חינם למפונים ולמשפחות הנעדרים והחטופים | שרת התחבורה מירי רגב מסבירה: "טיסות הלוך חזור חינם מרמון לנתב"ג יסייעו למפונים, למשפחות הנעדרים והחטופים, ויקלו עליהם את ההתניידות בתקופת השהות במלונות"

בשורה למשפחות המפונים והחטופים: טיסות חינם
אילוסטרציה צילום: unsplash

החל מיום שני הבא (13.11.23) יתבצעו טיסות בחינם למפונים ולמשפחות הנעדרים והחטופים, בין שדה התעופה רמון הסמוך באילת לנמל התעופה ע"ש בן גוריון וחזור.

על פי ההחלטה של שרת התחבורה מירי רגב, הטיסות יבוצעו באמצעות החברות ישראייר וארקיע, והן יאפשרו למפונים נוחות בהתניידות בין מרכז הארץ למלונות בדרום.

ההחלטה שהתקבלה בשיתוף פעולה בין משרדי התחבורה והאוצר, היא הטבה נוספת הניתנת במטרה להקל על מי שנאלצו לעקור מביתם נוכח המצב הבטחוני.

לפני כשבועיים, החל משרד התחבורה במתן כרטיסי רב-קו מוטענים בהסדר חופשי ארצי למפונים, ומתחילת המלחמה הוא מפעיל עבורם מערך היסעים ועמדות שירות במלונות.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים שסיירה עם מנכ"ל משרדה במלונות באילת ושוחחה עם המפונים והרכזים, עדכנה אותם על ההטבה הצפויה וביקשה לשמוע מהם אם קיימים צרכים נוספים שהמשרד יכול להירתם ולסייע להם.

שרת התחבורה מירי רגב אמרה כי "טיסות הלוך חזור חינם מרמון לנתב"ג יסייעו למפונים ולמשפחות הנעדרים והחטופים, ויקלו עליהם את ההתניידות בתקופת השהות במלונות. תפקידנו לחזק את העורף בכל ההיבטים, ואני מבקשת להודות למשרד האוצר על ההירתמות, האכפתיות ושיתוף הפעולה. ההסדר יתמוך גם בחברות התעופה הישראליות שעוברות תקופה מאתגרת ואנו פועלים במגוון אפיקים לסייע להן לצלוח את התקופה".

מלחמת חרבות ברזל משרד התחבורה נתב"ג נמל התעופה בן גוריון שדה התעופה בן גוריון

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד