1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

נפצע קשה ב'צוק איתן' והדליק נרות ב'ברזילי' • צפו

בהדלקת נרות בברזילי השתתפו בין היתר רב הכותל והמקומות הקדושים הגר"ש רבינוביץ וראש עיריית אשקלון מר איתמר שמעוני
אלי כהן, א' טבת תשע"ה 23/12/2014 14:01

ששששש (9)

מאות עובדי המרכז הרפואי ברזילי השתתפו בטקס הדלקת נרות החנוכה שהתקיים בהשתתפות רבנים ואישי ציבור.

הדלקת הנרות בברזילי התקיימה בסימן מבצע 'צוק איתן' כאשר באירוע נטל חלק לירן ספר שנפצע קשות במבצע 'צוק איתן'.

לירן ספר והוריו הגיעו ליטול חלק באירוע, כחצי שנה לאחר שנפצע בעת הלחימה במבצע צוק איתן והובהל במצב קשה למרכז הרפואי ברזילי.

מרגש במיוחד היה המפגש של לירן עם הרופאים שהיו שליחים להצלת חייו - מנהל מחלקת כירורגיה פה ולסת פרופ' עודד נחליאלי וד"ר גיא פרידמן. לירן ספר והוריו הודו נרגשות לאנשי הצוות הרפואי ולמנכ"ל המרכז הרפואי על היחס החם והטיפול המסור אותו קיבלו.

באירוע השתתפו רב הכותל והמקומות הקדושים הגאון רבי שמואל רבינוביץ, ראש עיריית אשקלון מר איתמר שמעוני, מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר חזי לוי ומנהל קשרי הקהילה של בית החולים הרב שלמה פלד.

הנרות הודלקו בחנוכייה אומנותית שנתרמה בידי העסקן הרפואי ר' אברמי לרר אשר מסייע למרכז הרפואי ברזילי ולמטופליו לאורך כל ימות השנה.

בדברי הברכה שנשא רב הכותל והמקומות הקדושים הגאון הרב שמואל רבינוביץ הוא שיבח את המרכז הרפואי ואת המנכ"ל ד"ר חזי לוי על המהפך שעבר המרכז הרפואי ברזילי מאז כניסתו לתפקיד של ד"ר לוי.

ראש העיר אשקלון מר איתמר שמעוני נשא דברים ושיבח את ברזילי שמשרת כחצי מיליון תושבים ובזמן צוק איתן שימש כשגריר העיר אשקלון. "אני רגוע ושלו כשאני יודע שתושבי אשקלון וכל האזור מקבלים את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר בבית החולים ברזילי. אמשיך לעמוד לימינכם ולעזור בכל אשר תצטרכו", אמר.

מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר חזי לוי הציג בפני המשתתפים את הספר המיוחד שיצא לאור כסיכום על פעילות המרכז הרפואי ברזילי בעת מבצע צוק איתן. הספר מתאר את השבועות שעברו על המרכז הרפואי במבצע 'צוק איתן' כאשר ברזילי בקו האש מתחילת המלחמה ועד סופה.

עובדי המרכז הרפואי הודו להנהלה על האירוע המרשים אשר הכניס את תחושת החגיגיות במרכז הרפואי.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;