תל אביב 27° באר שבע 28° חיפה 28° ירושלים 27°
כ"ב אדר א' התשפ"ד
02.03.2024
"לא למדנו כלום"

הח"כ כתב כי יש "לשרוף את עזה" - ונחסם

סגן יו"ר הכנסת ניסים ואטורי כתב שיש לשרוף את עזה: "לא למדנו כלום, אנחנו יותר מדי הומניים", ונחסם בעמוד הטוויטר. הח"כ אמר: "אי אפשר לשנות את הדעה שלי, מבחינתי אפשר להטביע אותם"

הח"כ כתב כי יש "לשרוף את עזה" - ונחסם
כוחות צה"ל בעזה צילום: דובר צה"ל

סגן יו"ר הכנסת ח"כ ניסים ואטורי, צייץ בטוויטר כי "ההתעסקות בעניין של יש או אין אינטרנט בעזה מראה שלא למדנו כלום. אנחנו יותר מדי הומניים. לשרוף את עזה עכשיו, לא פחות".

בעקבות ציוץ זה של ואטורי עמודו נחסם. ואטורי אמר ל"חדשות 12": "טוויטר חסמו אותי ואמרו לי למחוק את ההודעה, חשבתי שזה חלק מהתהליך, אבל לא החזירו אותי. הם ביקשו שאני אמחק. נרצחו ילדים קטנים, לא ראיתי שחסמו את ארגוני הטרור במזרח התיכון".

"אני אומר, כן, נשרוף את עזה. יש שם מאה אלף איש, מתוכם מי שנשאר ברובם המוחלט אלה מחבלים, אני לא חושב שזה משהו שעליו צריך לחסום. לא אמרתי לשרוף ילדים כמו שהם שרפו", הוסיף.

עוד אמר: "לשרוף זה לשרוף, זו מלחמה, אנחנו במלחמה. הגנה על מדינת ישראל. מי שרוצה להזדעזע שיסתכל על הסרטונים מ-7 באוקטובר. ראיתי את הסרט בכנסת, כל אב בעולם צריך להזדעזע מדבר כזה. יש שם קטעים שקשה לספוג אותם כבן אנוש, קשה להפנים את הדברים האלה שעלולים לקרות בידי ההולכים על שתיים. אי אפשר לקרוא להם חיות כי חיות טובות יותר מאנשים מתברר".

ואטורי הוסיף על חסימת חשבונו: "חשבתי שזה משא ומתן שאני משלם מחיר כדי לחזור, אבל הם חסמו אותי או השעו. אי אפשר לשנות לי את המחשבות או את הדעה שלי, ישראל צריכה לחסל את הטרוריסטים עד היסוד. מבחינתי אפשר להטביע אותם. טרוריסטים מדברים בשפה אחרת, זו לא השפה שלנו, אנחנו חנונים אירופיים בשבילם, הם מזלזלים בנו".

טוויטר חמאס עזה מלחמת חרבות ברזל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }} | {{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }} | {{ reply.date_parsed }}
טען עוד