1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. מדיני

נתניהו על העסקה: "מקווה שיהיו בשורות טובות בקרוב"

ראש הממשלה נתניהו ללוחמי גדוד מילואים 8101 - חטיבת אלכסנדרוני בנוגע להשבת החטופים: "אנחנו מתקדמים. אני לא חושב שכדאי להכביר במילים, אפילו לא ברגע הזה, אבל אני מקווה שיהיו בשורות טובות בקרוב". צפו

אברהם פריינדח' כסלו תשפ"ד 21/11/2023 16:02

"אנחנו מתקדמים" ראש הממשלה נתניהו בביקור לוחמים ראש הממשלה נתניהו בביקור לוחמים צילום: חיים צח /לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (שלישי) עם לוחמי גדוד מילואים 8101 - חטיבת אלכסנדרוני, שירדו לפני מספר ימים מקו בגזרה המזרחית בגבול לבנון.

ראש הממשלה אמר בתום הביקור: "אני פה עם לוחמי ומפקדי גולני - רוח אדירה. אנשים שכרגע נלחמים בצפון מתאמנים כאן באליקים וחוזרים בחזרה. פשוט רוח של צבא מנצח. אנחנו מתמקדים כרגע בהגנה מאוד חזקה ומאוד יוזמת בצפון על מנת להשיג ניצחון מוחץ בדרום".

נתניהו הוסיף: "יעד ראשון, חיסול החמאס, לא עוצרים עד שמבצעים. יעד שני, החזרת החטופים - אנחנו מתקדמים. אני לא חושב שכדאי להכביר במילים, אפילו לא ברגע הזה, אבל אני מקווה שיהיו בשורות טובות בקרוב. יעד שלישי, להבטיח שמה שהיה בעזה לא יחזור.

אנחנו רוצים להחזיר את הביטחון, נפעל ונשיג את החזרת הביטחון גם לדרום וגם לצפון. המכשיר העיקרי שיש לנו, זה הרוח של עם ישראל שמתבטאת בחיילים, מפקדים שבאים מכל חלקי החברה הישראלית, פשוט עוצמה אדירה. אני רוצה להצדיע בפניכם ולהגיד לכם אנחנו ממשיכים עד הניצחון. תודה רבה לכם מקרב לב, תמסרו גם למשפחות", כך נתניהו.

במהלך הביקור, ראש הממשלה קיבל סקירה ממפקד הגדוד סא"ל במיל' מעיין פלדמן על פעילות הגדוד בגזרה הצפונית בשבועות האחרונים, ושמע מהמפקדים על תחושותיהם וחוויותיהם מהגיוס לשירות מילואים מבצעי וממושך. המפקדים שיתפו ברוח הלחימה בגדוד ועל הרצון והמחוייבות של כלל המשרתים להמשיך לפעול ולתרום לביטחון מדינת ישראל ואזרחיה.

לביקור התלוו ר' הסגל צחי ברוורמן והמזכיר הצבאי של רה"מ אלוף אבי גיל.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הממשלה הציבה שני מטרות בתחילת הלחימה, שחרור כל השבויים ומיטוט כאמאס, שניהם לא הושגו אז מה הבשורה הטובה שמקבלים כמה ילדים ונשים  (ל”ת)

    צבי

;