תל אביב 27° באר שבע 28° חיפה 28° ירושלים 27°
י"ז אדר א' התשפ"ד
26.02.2024
הכווינו עשרות תקיפות

הלוחמים חשפו למעלה מ-30 פירי מנהרות | תיעוד

לראשונה מאז הקמתה בשנת 2005 - צוות הקרב של חטיבת כפיר מתמרן בעומק רצועת עזה: הלוחמים איתרו מעל ל-30 פירי מנהרות והשמידו אותן

הלוחמים חשפו למעלה מ-30 פירי מנהרות | תיעוד
כוחות צה"ל לצד מנהרה בעזה צילום: דובר צה"ל

חטיבת כפיר משתתפת לראשונה מאז הקמתה בתמרון קרקעי ברצועת עזה. לוחמי החטיבה נלחמים עם מחבלי החמאס ופועלים לאיתור המנהרות התת קרקעיות של ארגון הטרור והשמדתן.

צוות הקרב של חטיבת כפיר נלחם בשיתוף פעולה עם כוחות הנדסה, שריון וארטילריה, אשר פועלים בצפון רצועת עזה לסיכול אויב ולביצוע משימות נוספות שמטרתן לאפשר את המשך התמרון של צה"ל ברצועת עזה.

במסגרת פעילות צוות הקרב ברצועה חשפו הלוחמים למעלה מ-30 פירי מנהרות. בנוסף, הלוחמים הכווינו עשרות תקיפות אוויריות וכ-100 תקיפות ארטילריה והשמידו מטרות רבות של ארגון הטרור חמאס. כמו כן, כוחות הנדסה מצוות הקרב החטיבתי השמידו מספר מנהרות של ארגון הטרור חמאס ואמצעי לחימה אשר נמצאו בהן.

מפקד חטיבת כפיר, אלוף-משנה יניב בארוט: "חטיבת כפיר התאמנה רבות לרגע הזה. אני גאה להוביל את החטיבה בתמרון הראשון שלה בהיסטוריה. סמוך ובטוח שנעמוד בכל משימה בהצטיינות כפי שבוצע עד כה במלחמה. החטיבה איתרה והשמידה יותר מ-30 פירים עד כה בשיתוף פעולה עם יחידות נוספות. שיתוף הפעולה עם חיל האוויר צמוד ומשמעותי מאוד להצלחה התמרון. אנחנו לומדים, משתפרים ומשכללים את היכולות בכל יום לחימה, ונמשיך לעשות זאת".

 

 

מלחמת חרבות ברזל עזה חמאס צה"ל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }} | {{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }} | {{ reply.date_parsed }}
טען עוד