כ"ב אייר התשפ"ד
30.05.2024
"לא יעצרו אותנו"

נתניהו: "אנחנו ממשיכים עד הסוף, גם מול הלחצים הבינלאומיים"

ראש הממשלה נתניהו בשיחה בקשר עם מח"ט 460 של חיל השריון שנמצא בלחימה בעזה: "אני רוצה שתעביר הלאה עד אחרון החיילים - אנחנו ממשיכים עד הסוף, עד הניצחון, עד השמדת חמאס. שלא יהיה שום ספק בעניין הזה". צפו

נתניהו: "אנחנו ממשיכים עד הסוף, גם מול הלחצים הבינלאומיים"
ראש הממשלה נתניהו בשיחה עם מח"ט 460 מהלחימה בעזה צילום: קובי גדעון / לע״מ

ברקע האבדות הקשות אמש בקרב, ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (רביעי) במתקן החקירות של יחידה 504 של אמ״ן ובמכלול 460 של חיל השריון, בדרום הארץ.

ראש הממשלה עלה בקשר מול מפקד חטיבה 460 אל"ם דביר אדרי, שנמצא כרגע בלחימה בלב רצועת עזה, ואמר לו: "תמשיכו ובעיקר אבל תשמרו אחד על השני. אני בטוח שאתם עושים את זה".

ראש הממשלה נתניהו בשיחה עם מח\"ט 460 מהלחימה בעזה

נתניהו הוסיף: "אני רוצה שתעביר הלאה עד אחרון החיילים - אנחנו ממשיכים עד הסוף, עד הניצחון, עד השמדת חמאס. שלא יהיה שום ספק בעניין הזה. זה חשוב, זה מסר שאני רוצה שיגיע לכל חייל וחייל שם. חיזקו ואימצו. תודה לך".

מח״ט 460 אמר לראש הממשלה: "אדוני, אנחנו רוצים להמשיך. תנו לנו את הכוח. אנחנו חזקים פה, אנחנו נעמוד במשימה - נשמיד את חמאס. יש לנו את העוצמות לזה, יש לנו חיילים מעולים, מפקדים מצוינים ואנחנו נמשיך במשימה עד שנשמיד את אחרון המחבלים".

ראש הממשלה נתניהו פנה למפקדים ואמר: "אני רוצה להביע הערכה עמוקה של כל אזרחי ישראל על המאמץ הקרבי שאתם עושים, על ההקרבה ועל הגבורה ועל ההצלחה. עם זאת, יש כאב גדול כפי שאנחנו מרגישים. אתמול היה לנו יום קשה מאוד וכל יום יש לנו בנים יקרים שנופלים. גיבורי ישראל ממש, ליבי וליבנו גם עם הנופלים וגם עם המשפחות. אנחנו יודעים שהחיים שלהם השתנו.

ועם זאת, אני רוצה להגיד בצורה הברורה ביותר מה שאמרתי עכשיו למפקד בשטח - אנחנו ממשיכים עד הסוף. אין בכלל שאלה כזו. אני אומר את זה גם נוכח הכאב הגדול, אבל גם מול הלחצים הבינלאומיים. שום דבר לא יעצור אותנו, אנחנו הולכים עד הסוף, עד הניצחון, לא פחות מזה. אני מודה לכם, אנחנו עושים את זה בזכותכם, באמצעותכם, בעזרת השם ובעזרתכם.

המלחמה הזאת עוד תימשך, אבל חשוב שהיא תימשך עם התחכום שאתם מביאים, התחכום הזה חוסך הרבה חיים ונותן לנו מנוף גדול מאוד. תודה רבה לכם", כך נתניהו.

בפתח הביקור, ראש הממשלה צפה בהליך החקירות של מחבלי חמאס שנתפסו ברצועת עזה, אותו מובילה יחידה 504.

בנוסף, ראש הממשלה קיבל סקירה ממפקד היחידה אל"ם ד' על כלל מאמצי היחידה בכלל הזירות ובמהלך המלחמה בפרט, ביניהם פעולת החילוץ של גופות החטופים רס״ב זיו דדו ועדן זכריה הי"ד מרצועת עזה.

לאחר מכן, ראש הממשלה קיים שיח עם משרתי היחידה בסדיר ובמילואים. בהמשך, ראש הממשלה הגיע למכלול צק״ח 460 של חיל השריון, שם קיבל סקירה מהמפקדים על הפעילות המבצעית של היחידה במהלך הלחימה.

 

מלחמת חרבות ברזל בנימין נתניהו חמאס

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד