כ"ב אייר התשפ"ד
30.05.2024
"אנחנו נחושים"

נתניהו: "המלחמה קשה, מזהה תחילה של שבירה אצל חמאס"

ראש הממשלה נתניהו בהערכת מצב בשירות הביטחון הכללי: "אני רוצה להביע הערכה עצומה גם להקרבה, גם לנופלים וגם לעבודה שאתם עושים". נתניהו הוסיף: "המלחמה הזאת הולכת להיות קשה, אני מזהה תחילה של שבירה"

נתניהו: "המלחמה קשה, מזהה תחילה של שבירה אצל חמאס"
ראש הממשלה נתניהו במטה השב"כ צילום: מתוך הסרטון

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים הערב (רביעי) הערכת מצב בשירות הביטחון הכללי יחד עם ראש השב״כ רונן בר, סגנו וראשי הזירות של הארגון.

ראש הממשלה סייר בחמ״ל המבצעים המיוחדים של השב״כ, קיבל סקירה אודות ההישגים של שב״כ וצה״ל עד כה בלחימה, על המאמץ המודיעני המשמעותי להשבת החטופים ועל המשך הפעילות הקרקעית ברצועת עזה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר במהלך הביקור: "אני רוצה להביע הערכה עצומה גם להקרבה, גם לנופלים וגם לעבודה שאתם עושים. אני רואה את זה יום יום, אני קורא את זה יום יום. ואני יודע שהשילוב בין העבודה שלכם לצה"ל ולפעמים גם המוסד נותנת לנו את האפשרות להתקדם להשגת היעדים של המלחמה".

ראש הממשלה נתניהו במטה השב\"כ

נתניהו הוסיף: "המלחמה הזאת הולכת להיות קשה, אבל אני מזהה, ודאי אתם רואים את זה גם בחומר, תחילה של שבירה. אני רואה שם את ההתחלה של ההבנה שאנחנו נחושים להמשיך עד הסוף ולחסל את הגוף הזה.

אני לא חושב שיש לנו אלטרנטיבה, אני יודע שגם אתם לא חושבים כך. אנחנו צריכים להתמיד בזה במקביל לזירות האחרות. זה חלק מהציר של איראן, ונצטרך לטפל באיראן ומעל הכל למנוע מאיראן להתחמש בנשק גרעיני. אבל זה כרגע "שם", וקודם כל אנחנו "כאן". אנחנו צריכים להשלים את המשימה הזאת.

הניצחון המוחץ על החמאס יתן לנו הרבה מאוד יתרונות, גם הרבה כוח הרתעה וגם הרבה כוח שכנוע - גם כלפי כל העולם שיושב ביציע. כולם יושבים ביציע והם רוצים לראות מי מנצח. זה עד כדי כך פשוט. אתה יכול לתת ארגומנטים לכאן או לכאן, ואנחנו צריכים לעשות את זה, אבל בסוף הם רוצים לראות מי מנצח - אנחנו או הם. אתם חלק מרכזי בניצחון. אני מאמין בו ואני מאמין בכם ואני רוצה להודות לכם", כך נתניהו.

ראש השב"כ רונן בר אמר במהלך הביקור: "בעזה - השילוב של הטכנולוגיה ורגליים על הקרקע נותן לנו עליונות מודיעיניות שתאפשר לנו להשיג את שתי המשימות: גם לאפשר את התנאים להחזיר את החטופים וגם למוטט את החמאס.

באיו"ש אנחנו בפעילות עצימה במחנות הפליטים ומעבר לכל זה - היד שמנענעת את המזרח התיכון והמושכת בחוטים, לא רק בחות'ים, גם בלבנון, זו היד האיראנית. אנחנו פוגשים אותם בצירי פיגוע בחו"ל, בניסיון להבעיר את איו"ש, בזירת הסייבר ואפילו מנסים לעבור את חומת הסיכול בישראל".

בנימין נתניהו רונן בר שב"כ מלחמת חרבות ברזל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד