כ"ג אייר התשפ"ד
31.05.2024

הקרבות נמשכים: עשרות מחבלים חוסלו והושמדו תשתיות טרור • צפו

ביממה האחרונה חוסלו מחבלים רבים של ארגון הטרור חמאס ע"י לוחמי צה"ל הפועלים בשיתוף ובסיוע כוחות האוויר | אותרו והושמדו פירים, בור שיגור רקטות, ומחסן אמצעי לחימה | תיעוד של חיסול מחבלי חמאס שתצפתו על הכוחות ותיעוד נוסף מהפעילות של כוחותינו ברצועה

הקרבות נמשכים: עשרות מחבלים חוסלו והושמדו תשתיות טרור • צפו
פעילות הכוחות ברצועה צילום: דובר צה"ל

הקרבות והלחימה ברצועת עזה נמשכים; לוחמי צה"ל נלחמים בסיוע כוחות אוויר בשג'אעיה, ג'באליה וחאן יונס

צוות הקרב החטיבתי של הצנחנים חיסל ביממה החולפת מחבלים רבים בצפון הרצועה. כוח השיריון של החטיבה זיהה מחבלי חמאס מתצפתים על הכוחות, ירה לעברם וחיסל אותם.

זיהוי מחבל חמאס ופיצוץ הבניין - דובר צה\"ל
זיהוי מחבל ופיצוץ הבניין - דובר צה"ל

בנוסף, לוחמי צוות הקרב סרקו אתמול מתחם בית ספר ששימש כמוקד מרכזי של לחימת גדוד שג'אעיה בארגון הטרור חמאס. במתחם אותרו תשתיות ירי ונוהלה ממנו לחימה כנגד כוחותינו, הלוחמים סגרו מעגל על המחבלים ולאחר מכן השמידו תשתיות טרור במתחם.

לוחמים מיחידת מגלן פשטו על מספר איתורים במרחב חאן יונס בהם מצאו אמצעי לחימה, רימונים ורובי קלאצ׳ניקוב. הלוחמים השמידו במתחם שני פירים, בור שיגור רקטות, ומחסן אמצעי לחימה.

במהלך פעילות של צוות הקרב של חטיבה 460 להשמדת תשתיות טרור במרחב מחנה הפליטים ג׳אבליה, איתרו הלוחמים אמצעי לחימה. בנוסף, הכוח חיסל מחבלים במספר התקלויות.

כוח מגדוד האיסוף 414 של חיל הגנת הגבולות זיהה צלף של ארגון הטרור חמאס יורה ממבנה לעבר כוח צה״ל. הכוח הכווין מסוק קרב שחיסל את המחבל.

פעילות כוחות צה\
פעילות כוחות צה''ל ברצועה - דובר צה''ל

עזה מלחמה מלחמת חרבות ברזל תקיפות בעזה חיילים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד