1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

נעצר בן 15 - חשוד בדקירת בחור הישיבה אמש

משטרת ירושלים עצרה צעיר ערבי בן 15, החשוד בדקירת בחור הישיבה אמש סמוך לשער שכם באמצעות מברג
אלי שלזינגר, י"ח טבת תשע"ה 09/01/2015 15:19

אזיקים


משטרת ירושלים עצרה במהלך הלילה (ה) ערבי בן 15 תושב צפון העיר, בחשד לדקירתו של תלמיד ישיבה מירושלים כבן 21 שנפצע בינוני.

אתמול נדקר באמצעות מברג בחור ישיבה תושב ניו יורק סמוך לשער שכם בירושלים ונפצע בינוני. לאחר שהחשוד בדקירה נמלט לתוך העיר העתיקה, שוטרי מרחב דוד ולוחמי מג"ב סגרו את העיר העתיקה לביצוע סריקות נרחבות בתוך העיר העתיקה, בעוד יחידות המחוז הנוספות ויחידות מג״ב ביצעו חסימות וסריקות בעוטף העיר העתיקה ורחבי העיר.

במקביל שוטרי מב"ט 2000 של מרחב דוד סרקו את כלל המצלמות בעיר העתיקה, בנסיון לאתר את החשוד, סריקות אלו נמשכו במהלך כל הלילה והבוקר שוטרי מב״ט 2000 זיהו צעיר העונה לתיאור החשוד, כשהוא נמצא ברחוב הגיא בעיר העתיקה.

השוטרים דיווחו לכוחות הפועלים בשטח, שוטרי יחידת הר הבית שמוצבים בסמוך סגרו על החשוד, יחד עם לוחמי מג״ב ועצרו את החשוד. מדובר בצעיר כבן 15, ככה"נ תושב צפון ירושלים. הצעיר הועבר לחוקרי ימ"ר ירושלים והחקירה נמשכת.מפקד מחוז ירושלים, ניצב משה (צ'יקו) אדרי שיבח את כלל הכוחות שפעלו וציין כי "מדובר באירוע חמור של פגיעה באדם, הפעילות הנחושה והבלתי מתפשרת של כלל יחידות המחוז ולוחמי מג"ב ירושלים, לצד המקצועיות והמסירות של שוטרי מב"ט 2000 הביאו לאיתורו ומעצרו המהיר של החשוד בדקירה".

עוד הוסיף "בימים אלו אנו פועלים בשיתוף עם המשרד לבט"פ, משרד רה"מ ונוספים להקמת מב"ט קדם, תוכנית שתאפשר פריסה רחבה של מצלמות נוספות בגזרת מרחב קדם הפועל לכל אורך מזרח העיר, אפשרות צפיה והפניית כוחות לתגובה מהירה. כל זאת כחלק מתפיסת הביטחון בעיר והגברת בטחונם של כלל תושבי העיר".

תלמיד הישיבה שנדקר, פונה לבית החולים שערי צדק עם המברג בגבו, שם הוא הוצא. מבית החולים נמסר בצהרים כי מצבו יציב, ער ומתקשר עם הסובבים אותו. יש לו פגיעה בריאה שמטופלת ע"י נקז.

העתירו בתפילה עבור הפצוע שאול יהושע בן פריידא מלכה לרפואה שלמה.


עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מתי משחררים אותו באיזה עסקה?!!!  (ל”ת)

    נשר

  2. הדוקר מהתנזים של הרשע דרעקי?  (ל”ת)

    שאלה

    • צא מהבועה שלך את אף אחד לא מעניין מה שקורה בש"ס זה כבר מוקצה מחמת מיאוס (ל”ת)


;