1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. נדל"ן

טייקון הנדל"ן החדש: טעמן רכשה את 'ביקור חולים'

החברה הנשלטת על ידי משפחת חיים הירושלמית, תשלם לארקדי גאידמק 101 מיליון שקל עבור שטח 'ביקור חולים'
אלי כהן, כ"ג טבת תשע"ה 14/01/2015 22:44

בית החולים ביקור חולים. צילום: פלאש 90 בית החולים ביקור חולים. צילום: פלאש 90חברת טעמן נדל"ן בע"מ חתמה על הסכם לרכישת הנכס הידוע כ'ביקור חולים' בירושלים, באמצעות חברות שבבעלותה בסכום של 101 מיליון שקל. הרכישה בוצעה מידיה של חברת נכסי ביקור חולים בע"מ בבעלותו של מר ארקדי גאידמק.

כזכור, ארקדי גאידמק, רכש בשנת 2007 את הנכס המהווה חטיבת קרקע משמעותית בליבה של העיר ירושלים, והמשתרע בין הרחובות שטראוס והנביאים. בשנים האחרונות הושכר הנכס לבית החולים שערי צדק.

חברת טעמן נדל"ן בע"מ, הינה הזרוע הנדלנית של קבוצת טעמן, בבעלותה של משפחת חיים הירושלמית, בראשה עומדים מר שלום חיים ומנכ"ל החברה עו"ד שוקי ארז, קבוצה אשר עוסקת, בין היתר, בייזום ושיווק פרויקטים למגורים ומסחר. קבוצת טעמן הנהנית ממוניטין רב בתחום היזמות העירונית, מייעדת לנכס שימושים רבים לרווחתם של תושבי העיר תוך שימור חלק מחזית המבנים, המזוהים עם ההיסטוריה המודרנית של העיר ירושלים.

לדברי בעלי החברה ר' שלום חיים: "אנחנו ירושלמים שורשיים, יש לנו כוונה לשמור על הצביון של המקום ובחינת שימושים נוספים".

את המוכרת, ייצגו עו"ד ישראל שלו ומיכל אזולאי גביש, ממשרד ישראל שלו ושות' עורכי דין, ואת הרוכשת ייצגו עורכי הדין שירין ברגותי ועפר גיטליץ ובתחום המיסוי משרד עו"ד מאיר מזרחי.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. טעמן נדל״ן  

  משה

 2. שלו' חיים  

  יוס

 3. שוקי ארז תותח  (ל”ת)

  אודי

 4. כל הכבוד מגיע להם  

  יהודה

 5. ברכות  

  צור

;