י"ב ניסן התשפ"ד
20.04.2024
שוחח עם מפקדים במילואים

הרמטכ"ל בחאן יונס: "הישגים מאוד מאוד גבוהים"

הרמטכ"ל הרצי הלוי נכנס לחאן יונס ואמר למפקדים במילואים: "גם כשהמילואים בחוץ צריך לטפל בהם - שיידעו שהם חוזרים, וחוזרים בטוב. אנחנו נטפל בכל מה שצריך קדימה"

הרמטכ"ל בחאן יונס: "הישגים מאוד מאוד גבוהים"
הרמטכ"ל בחאן יונס צילום: דובר צה"ל

הרמטכ"ל רב אלוף הרצי הלוי קיים הערכת מצב בחאן יונס עם מפקד פיקוד הדרום, אלוף ירון פינקלמן, מפקד אוגדה 98, תת-אלוף דן גולדפוס ומפקדים נוספים.

הלוי אמר למפקדים: "הערכה עצומה, אני באמת חושב שקרה כאן דבר גם במונחים היסטוריים, של לחימה עם אויב - כמות בעיות לקילומטר מרובע, בניינים גבוהים אזור צפוף, הרבה אוכלוסייה, הרבה אויב, תת קרקע, המון מלוכדים, צלפים, חבלה רבה מאוד, וזה אומר שרמת הלחימה הייתה מאוד גבוהה, זה אומר שהרוח הייתה מאוד חזקה, זה אומר שרמת הפיקוד והמנהיגות ורמת החיילות היו מאוד גבוהות, והמילואים מביאים יתרון מאוד גדול, ניסיון, יכולת להתאים את עצמם לדברים החדשים מאוד מאוד מהר ולא ללכת ראש בקיר להביא פתרון אחר".

לדבריו, "ראינו את זה קורה, אני רואה את זה בין הביקורים בצורה מאוד מרשימה, ולכן אני אומר לכם ותעבירו את זה לכל האנשים, שלושה סימני קריאה - הערכה עצומה לכם ולכל הפקודים שלכם, הישגים מאוד מאוד גבוהים. זה גם לא נגמר עד שכל האנשים בחוץ וגם שכל האנשים בחוץ צריך לטפל בהם, וגם אחרי שטיפלנו בהם אנחנו גם נחזור חזרה להמשיך להילחם. תשלחו אותם הביתה שהם יודעים שהם חוזרים והם חוזרים בטוב, ואנחנו ביחד נטפל בכל מה שצריך קדימה. מאוד שמח על המפגש הזה".

הרמטכ"ל הרצי הלוי מלחמת חרבות ברזל חאן יונס

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד