תל אביב 27° באר שבע 28° חיפה 28° ירושלים 27°
כ' אדר א' התשפ"ד
29.02.2024
חיסלו עשרות מחבלים

תיעוד: מצלמות הגוף של הלוחמים תיעדו את הקרב

פשיטות על תשתיות טרור וחיסול עשרות מחבלים: כך נראית הלחימה של חטיבת הצנחנים ממצלמות הגוף של הלוחמים | תיעוד ממצלמת גוף של מחבלי חמאס מתחמשים וממלכדים בית לקראת כניסת כוחות צה"ל

תיעוד: מצלמות הגוף של הלוחמים תיעדו את הקרב
כוחות צה"ל בעזה צילום: דובר צה"ל

לוחמי צוות הקרב של חטיבת צנחנים נלחמים בעצימות במערב חאן יונס, פושטים על תשתיות טרור, בשבוע האחרון חיסלו עשרות רבות של מחבלים באמצעות ירי צלפים, בקרבות פנים אל פנים ועל בסיס סגירת מעגלי אש עם כוחות שיריון וסיוע אווירי.

בהיתקלויות נוספות הלוחמים זיהו שבעה מחבלים חמושים בצומת קרובה לכוחות וחיסלו אותם, כוח נוסף נתקל בחולייה של שישה מחבלים, שלושה חוסלו באמצעות ירי טנק ושלושה מחבלים נוספים שניסו לברוח חוסלו על ידי ירי של הלוחמים.

במסגרת העמקת ההתקפה הלוחמים עוברים בין עשרות תשתיות טרור וסורקים אותן בצורה יסודית. הכוחות מאתרים אמצעי לחימה רבים, מטענים, בתים ממולכדים ומסמכים מהם מפיקים מודיעין. באחת הפשיטות, כוח לוחם נכנס למבנה בו איתר מטען תיקני מחובר ומכוון לעבר הכניסה הראשית, הכוח ניטרל את המטען ואיתר מתחת לגרם המדרגות של אותו המבנה נשקים מסוג קלאצ' ומחסניות.

במהלך פשיטה על תשתית טרור, איתרו הכוחות מצלמות גוף של מחבלי חמאס בהן ניתן לראות את מחבלי הארגון מתחמשים וממלכדים בית לקראת כניסת הכוחות, הכוחות נכנסו לבית, ניטרלו את המטענים ואיתרו את אמצעי הלחימה. במקביל ללחימה הרגלית, חיל האוויר, בשיתוף מכלול האש החטיבתי, ביצע מספר תקיפות של מחסני אמצעי לחימה.

חרבות ברזל עזה חמאס

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }} | {{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }} | {{ reply.date_parsed }}
טען עוד