כ' אייר התשפ"ד
28.05.2024
חסרונה מורגש

איבדה את אמה בטבח: "רוצה להודות לכל השליחים שהקב"ה שלח"

אמה של סיגל, ברטה שמיאייב הי"ד, נרצחה בשמחת תורה בעיר שדרות על ידי מחבלי חמאס. סיגל ילדה בן בשעה טובה. היא סיפרה בהתרגשות: "אמא שלי אמנם לא היתה איתי אבל זכיתי לאנשים שזיהו את המצוקה שלי"

איבדה את אמה בטבח: "רוצה להודות לכל השליחים שהקב"ה שלח"
ילדים רצים לממ"ד בשדרות צילום: אנה קפלן, פלאש 90

סיגל כהן איבדה את אמה ברטה בטבח האכזרי בעיר שדרות ב-7 באוקטובר.

ביום חמישי האחרון היא ילדה במרכז רפואי מאיר מקבוצת כללית את בנה ואמרה: "ידעתי כל הזמן שהשכול ימשיך להיות חלק מחיי. אני רוצה להודות לכל השליחים הנאמנים שהקב"ה שלח לי ברגעים האלו - לצוות המדהים של בית חולים מאיר, לדולה שלי ולמשפחה שלי".

עוד סיפרה בהתרגשות: "אמא שלי אמנם לא היתה איתי אבל זכיתי לאנשים שזיהו את המצוקה שלי בנחישות, ברגישות ובהכלה מדהימה. בזכות הצוות היקר במאיר זכיתי לחוויה עוצמתית וגם ברגעים הלא פשוטים הן היו כאן כדי לחבק אותי ולעזור לי להתרומם ולראות את האור הגדול שהגיע אלינו לעולם".

אמה של סיגל, ברטה שמיאייב הי"ד, נקלעה למיגונית בשדרות עם תחילת האזעקות באותה השבת. היא סיפרה: "אולי זה נשמע קלישאתי לומר, אבל אמא שלי היתה החברה הכי טובה שלי. אנחנו לא רחוקות בגילאים והיא ליוותה וחיזקה אותי בכל שלב בחיי והיתה מאוד משמעותית בכל לידה. הפעם ידעתי שהאובדן שלה יהיה קשה מנשוא בעבורי וחששתי מאוד. היה לי קשה מאוד לעצור את הבכי וחסרונה היה כל כך מורגש".

"באמצע הלידה פתאום הגיעה מיילדת שדיברה בחדר ברוסית לרגע ואני עניתי לה בטבעיות - כי זו שפת האם שלי והיא ממש הופתעה. זה היה רגע מיוחד שהרגשתי שאמא שלי מזכירה לי שלמרות הכל, ולמרות החושך היא איתי ויהיה טוב".

מלחמת חרבות ברזל שדרות לידת תינוק מרכז רפואי מאיר

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד