י"ב ניסן התשפ"ד
20.04.2024
רבים נושעו מברכותיו

ישועות ב'הר הזיתים': הגרי"מ שכטער יוצא למסע ישועות היסטורי

בהחלטה היסטורית בעקבות המצב הקשה בארץ ישראל, ואשר רבים הם המבקשים להיוושע בדבר ישועה ורחמים, יצא הגאון הצדיק רבי יעקב מאיר שכטער שליט"א, אשר רבים נושעו מברכותיו, למסע ישועות בהר הזיתים על קברו של בעל ה'אור החיים הקדוש', להעתיר בתפילה עבור כל המבקשים ישועה והשותפים בחתונת 61 היתומים של 'ועד הרבנים' הנישאים בחודש זה

ישועות ב'הר הזיתים': הגרי"מ שכטער יוצא למסע ישועות היסטורי
הרב שכטער צילום: ועד הרבנים

בצעד היסטורי, בעקבות המצב הקשה השורר בארץ ישראל, כאשר בכל יום אנו מתבשרים על צרות קשות ורעות, ואין יודע מה ילד יום, יצא  הגאון הצדיק רבי יעקב מאיר שכטער שליט"א למסע ישועות היסטורי בקבר ה'אור החיים' הקדוש הטמון ב'הר הזיתים', להעתיר בתפילה אל מול מקום המקדש עבור המבקשים ישועה בימים קשים אלו.

מאז פרצה המלחמה הנוראה, מגיעים רבים לבקש ישועה ורחמים מהגאון שליט"א, אשר רבים זכו להיוושע מברכותיו, וכעת החליט לעשות מעשה, ולעלות בעצמו ל'הר הזיתים', להעתיר בציונו המסוגל של בעל ה'אור החיים' הקדוש, בתפילה גדולה ונוראה עבור כל המבקשים ישועה ורחמים.

כידוע, במלחמת העולם השניה, עלו גדולי ומקובלי הדור ההוא על ציונו של בעל ה'אור החיים', ושם – אל מול מקום המקדש, עמדו בתפילה ובזעקה לעצירת המלחמה, וידוע בשם זקני הדור ההוא שבכך תמה המלחמה, ומקום זה ידוע כמסוגל לתפילות על צרותיהם של עם ישראל, ובפרט בעת מלחמה.

מעמד התפילה האדיר במקום המסוגל לתפילה אל מול מקום המקדש>>>

ועד הרבניםציון האור החייםועד הרבנים

בימים אלו, בשעות הקשות ביותר שבו נמצא עם ישראל, כאשר מחוץ תשכל חרב ומחדרים אימה, מצפון ומדרום נפתחת הרעה, וכולנו זקוקים לרחמי שמים מרובים, בתפילה לבורא עולם שיחוס ויחמול על עמו ישראל, יתקיים מעמד התפילה האדיר, שיכול לשנות את המצב כולו, עבור הכלל ועבור הפרט!

בימים אלו נשלמות ההכנות לקראת הנסיעה ההיסטורית של הרב שכטער שליט"א, בליווי מנין תלמידי חכמים, בהסדרת סדרי ההבטחה לרגל המעמד, ובתיאום מול גורמי הביטחון לאפשר את עליית המשלחת למעמד התפילה האדיר.

הרב שכטער שליט"א ביקש מכלל המבקשים לרשום שמותיהם למעמד התפילה האדיר, לעשות מעשה של צדקה המעבירה את רוע הגזירה, בתרומת 10 ₪ לכל יתום מ-61 היתומים של 'ועד הרבנים' הנישאים בחודש זה ממש, סה"כ 610 סך לשמח לב יתום ואלמנה, ואשר זכות עצומה זו, עם כוח התפילה על ציונו של בעל הישועה, יעמדו לזכות התורמים, להיוושע בדבר ישועה ורחמים, ולזכות להסיר מהם חרון אף ושלא יישמע שוד ושבר בגבולם.

כעת ניתן להירשם למעמד התפילה האדיר, ולמנות את הרב שכטער לשליח עבורכם להעתיר לישועה במקום המסוגל מזה דורות, ואשר שם נעשו ניסים לישראל, ולסייע לחתנים היתומים מהטרגדיות הקשות ביותר, להקים את ביתם מתוך הרווחה ושמחה.

לשליחת שמות למעמד התפילה ולסיוע עבור 61 היתומים לחצו כאן>>>

ועד הרבנים הרב שכטער

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד