ח' ניסן התשפ"ד
16.04.2024
בביקור בצפון

נתניהו: "חיזבאללה צריכים להבין - אנחנו נחזיר את הביטחון"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר ביחידת האלפיניסטים ובחטיבה 188, המוצבים בהר החרמון. נתניהו הבהיר: " חיזבאללה צריכים להבין - אנחנו נחזיר את הביטחון. אני מקווה שהמסר הזה ייקלט שם"

נתניהו: "חיזבאללה צריכים להבין - אנחנו נחזיר את הביטחון"
יחידה האלפיניסטית של צה"ל בחרמון צילום: דוד כהן, פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (חמישי) ביחידת האלפיניסטים ובחטיבה 188, המוצבים בהר החרמון.

ראש הממשלה אמר ללוחמים: "קודם כל אני שמח לראות אתכם. קיבלתי עכשיו סקירה ממפקד האוגדה והמפקדים שלכם על הפעילות שלכם, ואני רוצה קודם כל להצדיע לכם. אתם עושים עבודה יוצאת מן הכלל מתחילת המלחמה, מהדרום לצפון, ואנחנו במלחמה. 

אנחנו בעצם בקרב מעזה ורפיח ועד החרמון, ובאמצע גם נלחמים בטרור ברחבי הארץ, כמו שקרה היום. אני רוצה לשלוח קודם כל תנחומים למשפחה של הנרצח, וכמובן איחולי החלמה לפצועים". 

נתניהו הסביר: "בדרום יש לנו יעד אחד פשוט - זה ניצחון מוחלט. אנחנו בדרך לחיסול החמאס וגם לשחרור החטופים שלנו. אנחנו לא נרפה עד שנשיג ניצחון מוחלט. 

בצפון יש לנו יעד פשוט - להחזיר את התושבים. כדי להחזיר את התושבים אנחנו צריכים להחזיר את תחושת הביטחון וכדי להחזיר את תחושת הביטחון צריכים להחזיר את הביטחון - וזה יושג. לא נרפה מזה. נשיג את זה באחת משתי דרכים: בדרך צבאית - אם נידרש; בדרך מדינית - אם יתאפשר. אבל בכל מקרה חיזבאללה צריכים להבין - אנחנו נחזיר את הביטחון. אני מקווה שהמסר הזה ייקלט שם. 

אתם חלק מהמסר הזה. כל עם ישראל עומד מאחוריכם. גאים בכם, עומדים מאחוריכם ומאמינים בכם", כך ראש הממשלה. 

במהלך הביקור, ראש הממשלה קיבל סקירה מבצעית ממפקד אוגדה 210 תא"ל ציון רצון וממפקד יחידת האלפיניסטים סא"ל (מיל') מ׳ וקיים שיח עם המפקדים על פעילותם המבצעית בגזרה זו. בסקירה הציגו המפקדים בפני רה"מ נתניהו את הכוחות שנמצאים בחזית הצפונית ודיברו על האפשרויות העתידיות בגזרת חטיבה 188 שעלתה לצפון לפני כשבוע מעזה. 

לאחר מכן נפגש רה"מ נתניהו עם מפקדי ולוחמי יחידת האלפיניסטים וחטיבה 188 ושמע מהם על פעילותם והתייצבותם בגזרה מתחילת המלחמה ועל נכונותם להמשך הלחימה.

 
בנימין נתניהו חיסבאללה צה"ל מלחמת חרבות ברזל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד