ט' סיון התשפ"ד
15.06.2024
הבחירות בבית שמש

במטה גרינברג בטוחים: "אנחנו בדרך לניצחון"

הישורת האחרונה של הבחירות בבית שמש: המועמד לראשות העיר שמואל גרינברג מצליח לסחוף אחריו קהילות מכל החוגים והעדות • רבים מהציבור הספרדי, הדתי לאומי, הכללי והאנגלו-סקסי מלוכדים תחת גרינברג • אמנת האחדות של גרינברג מעוררת הדים ברחבי העיר

במטה גרינברג בטוחים: "אנחנו בדרך לניצחון"
אחדות בבית שמש. הכנס ההיסטורי למען שמואל גרינברג צילום: שוקי לרר

במטה המועמד לראשות העיר בית שמש, שמואל גרינברג, ניכרת אופטימיות זהירה בישורת האחרונה לפני פתיחת הקלפיות לגבי סיכויי ההצלחה. הפעילים מדברים על השטח שמתעורר והסחף לעברו של גרינברג, ולתחושתם הניצחון בבחירות בהישג יד.

לקראת השבוע הגורלי במערכת הבחירות בבית שמש, במטה המועמד המוביל לראשות העיר שמואל גרינברג, מסכמים את שבועות הפעילות האינטנסיבית במסגרת הקמפיין, ונערכים במרץ רב לקראת הימים המכריעים. 

במטה מציינים כי רגע לפני יום הבחירות, אפשר לנשום לרווחה אחרי שגרינברג הצליח לאחד סביבו קהלים רבים ומגוונים בבית שמש שרואים בו מועמד ראוי לראשות העיר, וכן הצליח לדבר על ליבם של תושבים רבים שחששו בתחילה לתמוך בו ואחרי שנחשפו לתוכניותיו והשקפת עולמו, החליטו להצביע עבורו.

גורמים בבית שמש אומרים כי גרינברג  הוא "המועמד היחיד שפונה לכולם - לכל החוגים והעדות, לכל המגזרים ולכל השכונות. ההבנה בעיר היא כי גרינברג הוא היחיד שיכול להיות ראש עיר של כולם. מלבד העובדה שהוא מחזיק בקבוצה הגדולה ביותר של מצביעים, הוא גם בן אדם שהוכיח בעברו שהוא מסוגל לעבוד עם קבוצות אחרות, בניקיון כפיים ומתוך דאגה לתושבים".

באדיבותאמנת האחדותצילום: באדיבות

בחוגי בית וכינוסים שעורך גרינברג, הוא מדבר רבות על אמנת האחדות שיזם לפני כחודש, אשר נועדה להבטיח כי העיר תחת הנהגתו תשאף לאחדות השורות בין כלל האוכלוסיות בבית שמש והעירייה תנהג באופן שוויוני והוגן כלפי הקהילות השונות והשכונות בעיר.

גרינברג מדגיש את התחייבותו באמנת האחדות עליה חתם, לפיה "החיים המשותפים של כל התושבים בבית שמש יקרים לי. בהתאם לכך, אעשה כל מאמץ למנוע חיכוכים בין האוכלוסיות. בכל מקרה של חילוקי דעות בין האוכלוסיות אפעל להשיג הסכמות ופשרות, וכן להיאבק בקיצוניות מסוכנת ובמעשים מעוררי מחלוקת שעלולים לפגוע באחדות ובשלווה בעיר".

בימים האחרונים מקבל גרינברג תמיכה רחבה ומפתיעה מקהלים מגוונים בבית שמש, בהם קהילות עדות המזרח, ציבור ציוני דתי הקהילה האנגלו-סקסית ועולים מחו"ל, שמצהירים על כוונתם להצביע עבורו בבחירות לראשות העיר, מתוך הבנה שהוא המועמד היחיד שמסוגל להביא לניהול ישר, נקי ומקצועי לעיר.

במקביל, השטח ברחוב החרדי בוער לאחר העצרת ההיסטורית שנערכה בעיר בראשות גדולי ישראל, ובהשתתפות קהל אלפים מכל חוגי וקהילות הציבור החרדי בבית שמש. קריאתם של גדולי הדור לפעול עבור גרינברג עוררה את התושבים ויצרה תבערה לקראת יום הבחירות.

בחירות מקומיות שמואל גרינברג בית שמש בחירות מקומיות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 11 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד