י"ג ניסן התשפ"ד
21.04.2024
חשש לשטפונות

יוצאים לנצל את חופשת הבחירות? אלו המקומות המסוכנים

מחר יום הבחירות ינצלו רבים מאזרחי ישראל את יום החופשה, אולם מזג האוויר הסוער הצפוי אינו מאפשר כניסה למקומות מסוימים עד לכדי סכנת חיים ממש

יוצאים לנצל את חופשת הבחירות? אלו המקומות המסוכנים
חילוץ אזרחים בשטפונות צילום: דוברת יחידת החילוץ גליל-כרמל

על פי תחזית השירות המטאורולוגי והמרכז הלאומי לחיזוי שיטפונות, קיים חשש לשטפונות בזק מחר יום שלישי - יום הבחירות, 27.2.24 בנחלי מדבר יהודה וים המלח. 

לאור כך, ייסגרו למבקרים כל מסלולי הגלישה במדבר יהודה ים המלח והערבה וכן כל מסלולי ההליכה בנחלים דוד, ערוגות, צאלים, רחף, בוקק, זוהר, פרס, חימר וצפית. 

משטרת ישראל נערכת למתן שירות מיטבי לציבור משתמשי הדרך במטרה לשמור על חייהם ובטיחותם של כלל אזרחי ישראל. יחידות החילוץ המחוזיות עין גדי, ערד וערבה, ערוכות למתן שירות וסיוע לציבור משתמשי הדרך ולחילוץ אזרחים ונהגים במידת הצורך.

ציבור הנהגים מתבקש להתאים את נסיעתו בהתאם לתנאי הדרך ולנקוט במשנה זהירות במקרה של שיטפונות וסחף על הכביש. יש להפעיל שיקול דעת בחציית כבישים מוצפים ולהעדיף שימוש בדרכים חלופיות. 

ציבור המטיילים המגיע לצפות בשיטפונות, מתבקש לעשות זאת ממקומות בטוחים ולהישמע להוראות השוטרים, המתנדבים ופקחי רשות הטבע והגנים.
 
בכל אירוע חריג, יש לפנות במיידי למוקד 100 של המשטרה. למידע על שינויים בהסדרי התנועה ניתן לפנות למוקד המידע - 110, וכן באמצעות ביישומון הניווט Waze.

משטרת ישראל תעדכן את הציבור דרך אמצעי התקשורת, בדבר שינויים בהסדרי התנועה ובכל מידע רלוונטי עפ"י הצורך.

מזג אוויר סוער שטפונות הצפות סגירת נחלים ים המלח מדבר יהודה תחזית

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד