י"ח אייר התשפ"ד
26.05.2024

כנס 'ממשבר להזדמנות' של בנק הפועלים בשיתוף 'ביזמקס'

רם גב המשנה למנכ"ל בנק הפועלים: להחלטות כלכליות נכונות חשיבות קריטית למניעת זעזוע כלכלי בעקבות המלחמה

כנס 'ממשבר להזדמנות' של בנק הפועלים בשיתוף 'ביזמקס'
ממשבר להזדמנות צילום: יהודה רוזנבאום

"הכלכלה הישראלית נכנסה למשבר ככלכלה חזקה. עם זאת יש תפקיד קריטי לקבלת ההחלטות הכלכליות הנכונות ברמת המדינה ולנקיטת צעדים אמיצים במישור הפיסקלי כדי למנוע מהזעזוע הכלכלי בעקבות המלחמה להפוך למשבר כלכלי מתמשך". אמר רם גב, המשנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על החטיבה הפיננסית, בכנס רב משתתפים שנערך מטעם מרכז ביזמקס בירושלים בסימן "ממשבר להזדמנות".

בדבריו הציג המשנה למנכ"ל בנק הפועלים, את היקף תמיכת בנק הפועלים בלקוחות הבנק וביישובי העוטף ואת הגישה היוזמת והפרואקטיבית של הבנק  באמצעות קרן "פועלים לתקומה", בפוטנציאל כולל של מעל לחצי מיליארד ש״ח. רם גב ציין כי בנק הפועלים ״פעל ופועל בסדרי גודל משמעותיים כאלה מתוך תחושת שליחות ומחויבות".

ביזמקס הינו מתחם עסקים חדשני המיועד ליזמים חרדיים הכולל מרחב עבודה משותף, משרדים פרטיים וחדרי ישיבות. הכנס בו השתתפו למעלה מ-150 אנשי עסקים חרדיים ואנשי משק וכלכלה בכירים, הופק בתמיכה וליווי של בנק הפועלים אשר מלווה את פעילות ביזמקס בהובלתו של ר' ישראל דקלבוים, ראש תחום חרדים בבנק.

הופק בתמיכה וליווי של "פועלים בקהילה" מבית בנק הפועלים אשר מלווה את פעילות ביזמקס בהובלתו של ר' ישראל דקלבוים, ראש תחום חרדים בבנק.

בנק הפועלים ביזמקס

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד