י' אייר התשפ"ד
18.05.2024
4 נעצרו

הקרייזלר שהפכה לטויוטה: זה מה שגילו השוטרים ברכב החשוד

סריקות של השוטרים בירושלים אחר רכב חשוד, הובילו למעצרם של ארבעה חשודים לאחר מרדף רגלי. ברשותם נתפסו אמצעים לגניבת כלי רכב ונמצא כי לוחית הרישוי על רכבם שמדגם טויוטה, שייכת בכלל לרכב קרייזלר

הקרייזלר שהפכה לטויוטה: זה מה שגילו השוטרים ברכב החשוד
אילוסטרציה צילום: unsplash

היום (ראשון) לפנות בוקר התקבל דיווח במשטרה מאזרח ערני שהבחין ברכב שעורר חשדו כשאסף נוסעים, סמוך לעטרות שבצפון העיר ירושלים והמשיך בנסיעה. 

מיד עם קבלת הדיווח, החלו שוטרי מחוז ירושלים בסריקות אחר הרכב בסיוע תצפיתני מרכז השליטה במחוז ירושלים ושימוש ביכולות מבצעיות לאיתורו של הרכב החשוד. בתוך כך התברר כי מדובר ברכב מסוג טויוטה, שלוחית הרישוי שהותקנה עליו בכלל שייכת לרכב מסוג קרייזלר. 

דוברות המשטרה הרכב החשודצילום: דוברות המשטרה

במהלך הסריקות המשטרתיות, איתרו תצפיתני משל"ט מחוז ירושלים כי הרכב חולף באזור בדרום העיר ושוטרי תחנת מוריה החלו בפעולות לאיתורו. בתוך דקות ספורות, הבחין צוות שוטרי הסיור ברכב החשוד בנסיעה ברחוב הרצוג. בסיוע כוחות משטרה נוספים הם חסמו את דרכו וביצעו את מעצר החשודים, שחלקם ניסה להימלט רגלית מהמקום. 

דוברות המשטרה הפריטים שנמצאו ברכבצילום: דוברות המשטרה

שניים מהחשודים הינם פלסטינים שוהים בלתי חוקיים תושבי יו״ש בני 25 ו-46. שני חשודים נוספים בשנות ה-20 לחייהם. הארבעה נעצרו על ידי שוטרי תחנת מוריה של מחוז ירושלים כשברשותם פריטים הקושרים אותם לעבירות של גניבת כלי רכב- כפפות, מחשב רכב ועוד. 

הם הועברו לחקירה ובמהלך היום תבקש המשטרה בבית המשפט להאריך את מעצרם בהתאם לצרכי החקירה ולצורך מיצויה.

משטרה חשודים פלסטינים גניבה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד