י"ט אייר התשפ"ד
27.05.2024

כך הפך השירות האזרחי לשער כניסה עבור חרדים לשב"כ

בעקבות היענות גבוהה של צעירים להצטרף לשב"כ במסלול השירות האזרחי ביטחוני, נפתחה הזדמנות נוספת להשתלב במסלולים השונים • מנכ"ל הרשות לשירות לאומי-אזרחי, ראובן פינסקי: "האמון של המתנדבים במסלולים אלו והפוטנציאל שזיהו המנהלים בגופים הביטחוניים מאפשרים שירות אזרחי איכותי"

כך הפך השירות האזרחי לשער כניסה עבור חרדים לשב"כ
חרדים בשב"כ צילום: שב"כ

כבר מספר שנים שרשות השירות הלאומי - אזרחי הקימה מערך ייחודי לשירות משמעותי לבני המגזר החרדי, במסגרתו בני השירות זוכים לרכוש ידע מקיף במגוון תפקידים מתקדמים בסביבה מותאמת למתנדבים החרדים, כך שניתן לשלב שירות משמעותי עם אורח חיים של בן תורה.

בימים אלה יוצאים שב"כ והשירות אזרחי בסבב נוסף לאיתור מועמדים מבני המגזר החרדי להשתלבות בשירות משמעותית ומאתגר, כאשר לצורך כך הם יעברו הכשרה מלאה ומקצועיות.

שב"כחרדים בשב"כצילום: שב"כ

הסבב הנוכחי של ההשתלבות בשב"כ הינו מחזור ייחודי של תוכנית "מעלות", תכנית הדגל של השירות האזרחי הביטחוני (מחזור 6). המתנדבים יעברו הכשרה מוכוונת לתפקידים מקצועיים וטכנולוגיים בשב"כ והשתלבות במערכי הביטחון המשמעותיים בארגון. למתנדבים תינתן מלגת קיום לאורך תקופת ההכשרה, נסיעות בתחבורה ציבורית בחינם, הטבות סוציאליות נוספות ומעטפת לימודים אישית של ארגון "חברים".

מנכ"ל הרשות לשירות לאומי-אזרחי, מר ראובן פינסקי התייחס לזינוק במספר הפונים לשירות אזרחי ביטחוני ואמר כי, "האמון של המתנדבים במסלולים האלה כמו גם הפוטנציאל שזיהו המנהלים בגופים הביטחוניים מאפשרים את החיבורים הנכונים עבור הצלחת הסלולי השירות האזרחי וכן מאפשרים שירות אזרחי איכותי ומשמעותי".

התכנית מיועדת לבני 21-28. לפרטים נוספים, מלאו את הפרטים בקישור המצורף. https://did.li/qgHTY

שב"כ חרדים שירות אזרחי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד