ז' תמוז התשפ"ד
13.07.2024
מודים לישראל

מתנגדי אסד מרוצים מהחיסול בסוריה

שביעות רצון נרשמת בקרב מתנגדיו של משטר אסד בצפון מערב סוריה בעקבות החיסול המהדהד של המפקד הבכיר בכוח קודס האיראני, מוחמד רזא זאהדי

מתנגדי אסד מרוצים מהחיסול בסוריה
ההרס בעזה צילום: דובר צה"ל

לצד הגינויים של מדינות ערביות אחרי התקיפה הישראלית בסמוך לשגרירות האיראנית בדמשק, שביעות רצון נרשמת בקרב מתנגדיו של משטר אסד בצפון מערב סוריה בעקבות החיסול המהדהד של המפקד הבכיר בכוח קודס האיראני, מוחמד רזא זאהדי, סגנו וחמשת היועצים האיראנים

טארק אל-עוכלה, מאידליב, אחד מהמעוזים המשמעותיים הבודדים שנותרו בידי מתנגדי משטר אסד בצפון מערב המדינה, אמר בשיחה עם רועי קייס בכאן חדשות: "מודים לישראל על כך שהיא הפציצה את הכוחות האיראניים שרצחו רבים מהעם הסורי. אנחנו שמחים מאוד על התקיפה הזאת".

עוכלה ממשיך: "אנו שמחים על הרג הפושעים והטרוריסטים האיראנים שהתעללו בילדים שלנו, בזקנים שלנו ובנשים שלנו. הם הרגו רבים מבני העם הסורי וכבשו את השטחים הסוריים. אנחנו מקווים שישראל תמשיך להפציץ את האתרים האיראניים"

במקביל פעיל צבאי בשורות מתנגדיו של אסד אמר בשיחה עם כאן חדשות בעילום שם: "אני עוקב אחר התקיפות הישראליות בדמשק ובחלב. העם פה (בצפון מערב סוריה) מרוצה מהתקיפות האלה נגד האיראנים".

איראן סוריה משמרות המהפכה תקיפה בסוריה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד