ט' ניסן התשפ"ד
17.04.2024
הבנק סירב לאשר

רגע לפני הפסד של מיליוני שקלים: היזם המצליח פנה לחברת "מימונדלן" והשיג את הסכום הנדרש

גם בימים בהם המצב הביטחוני אינו מן המשופרים, חברת "מימונדלן" ממשיכה להשיג סכומי עתק ליזמים • מאחורי ההצלחה עומדים הבעלים החרדיים להם היכרות רבת שנים עם עולם הבנקאות • וגם, כך היזם הוותיק השיג 85 אחוזי מימון לאחר שהבנק סירב לאשר

רגע לפני הפסד של מיליוני שקלים: היזם המצליח פנה לחברת "מימונדלן" והשיג את הסכום הנדרש
פרויקט נדל"ן צילום: מימונדלן

בימים בהם המלחמה בדרום עדיין נמשכת, והמצב בצפון אינו ברור דיו, יזמים רבים נקלעים לקשיים בעקבות אי קבלת מימון מיטבי מהבנקים. הסיבה: מאז תחילת המלחמה הבנקים מערימים קשיים באישור מימון והלוואות ענק וזאת מחשש העתיד הלא ידוע.

 כך לדוגמא, רק במהלך החודשים האחרונים השמועות מספרות על מספר יזמים מוצלחים שהיו רגילים למימון גבוה מהבנק שלפתע סורבו בהודעה לקונית. כשאנו נוברים בפרטים אנו מגלים כי מדובר בתופעה המטרידה רבות את יזמי הנדל"ן השונים.

 מי שגם בתקופה מאתגרת זו ממשיך לתת את הליווי והמעטפת המקצועית ביותר ליזמים הם לא אחר מאנשי חברת "מימונדלן", הזוכה לאימון והצלחות יוצאות דופן בהשגת מימון גבוה במיוחד בתנאים אסטרטגים ללקוחותיהם.

 חברת "מימונדלן" מנוהלת בידי איש המשכנתאות הוותיק מתתיהו ווגשל מחברת "ווגשל משכנתאות והלוואות" ואיש הבנקאות אלי רבינוביץ, שהקימו יחד את החברה שמעניקה מעטפת מקצועית ליזמים ואנשי נדל"ן.

 רק במהלך התקופה האחרונה יזם וותיק בירושלים אשר הקים במהלך חייו עשרות פרוייקטים ברחבי העיר עמד בפני שוקת שבורה כאשר הבנק לראשונה סירב לאשר לו מימון בעקבות כך שהעסקה נרשמה על שמו הפרטי ולא על שם החברה שלו.

 הבנק החליט כי בעקבות השוני ברישום הפרויקט הוא אינו מאשר את המימון הגבוה. היזם החליט לפנות לחברת "מימונדלן" אשר בתוך זמן קצר הצליחו להשיג לייזם תנאים יוצאי דופן ומימון של 85% מהעיסקה. דבר שנחשב לחריג מאוד במונחים שכאלה.

 היזם סיפר כי חברת "מימונדלן" ובעליה הם סיפור הצלחה יוצא דופן. "הפרויקט היה רשום על שמי הפרטי והייתי בטוח שאני נתקע ללא מימון. פניתי לחברת "מימונדלן" ובזכות ההיכרות שלהם עם עולם הבנקאות הם השיגו הרבה מעבר למה שדמיינתי".

בחברת "מימונדלן" קוראים ליזמים להמשיך ולהקים פרויקטים גם בימים אלה ולא לחשוש מקשיי הבנק. "בסוף אנו יודעים בסיעתא דשמיא להעניק את הליווי והמעטפת הטובה ביותר. התקופה הזו יכולה להיות הזדמנות להצלחה בתחומים רבים ואנו קוראים ליזמים להמשיך ולהתפתח דווקא בימים אלה, כי רק ביחד, בעזרת השם ננצח".

 

מימונדלן

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד