ט' ניסן התשפ"ד
17.04.2024
נהיגה רשלנית

הסיט את רכבו - וגרם למותו של פעוט בן שנתיים וחצי

כתב אישום נגד נאשם שנהג ברשלנות וגרם לתאונה בה נהרג פעוט בן שנתיים וחצי

הסיט את רכבו - וגרם למותו של פעוט בן שנתיים וחצי
אזיקים. אילוסטרציה צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

פרקליטות המדינה הגישה לאחרונה לבית המשפט השלום לתעבורה בבאר שבע כתב אישום נגד עובדיה אזברגה (28) מלוד שבשל נהיגתו הרשלנית גרם לתאונה בה נהרג פעוט (2.5) ונפצעו עוד ארבעה אנשים ביניהם אשתו.

מכתב האישום שהגיש דרור שטורק מפרקליטות מחוז דרום עולה כי ב-30.10.2021 בשעות אחר הצהריים נהג אזברגה ברכבו על כביש 80 לכיוון דרום. יחד עמו נסעה אשתו. בשלב מסוים ירד אזברגה לשול הימיני ועקף את הרכב שלפניו. לאחר מכן חזר לנתיב הנסיעה והמשיך בנסיעתו תוך שהוא מצמצם את המרחק בינו לבין הרכב שלפניו בו הסיע ס. את שלושת ילדים הקטינים.

בשלב מסוים הסיט אזברגה את רכבו לשול הימיני ולאחר הסיט את רכבו חזרה שמאלה ובפגע חזית ברכבו של ס.. מעוצמת ההתנגשות, רכבו של אזברגה  פגע בעמוד תאורה שהוצב במקום, והמשיך בתנועה עד שנעצר מעבר לשול השמאלי. רכבו של ס. נדחף קדימה, התהפך ונעצר על דופן שמאל.

כתוצאה מהתאונה, לבנו הפעוט של ס. (2.5) נגרמו חבלת ראש קשה ושברים בעצמות הפנים והגולגולת, הוא פונה לבית-החולים ונפטר כשבוע לאחר מכן; ס. ואחד מבניו (9.5) נחבלו חבלות של ממש ואושפזו בבית-החולים ובן נוסף (8.5) נחבל חבלות קלת ואושפז להשגחה. בנוסף, כתוצאה מהתאונה, אשתו של אזברגה נחבלה ואושפזה בבית החולים.

תאונה קטלנית כתב אישום

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד