י' סיון התשפ"ד
16.06.2024
צוות משימה מיוחד

החגיגה נגמרה: הפושעים בחברה הערבית על הכוונת של רשות המסים

יוקם צוות משימה מיוחד של רשות המסים למלחמה בפשיעה בחברה הערבית | ברשות מסבירים כי הציר הכלכלי הוא הגורם המרכזי להתעצמות ארגוני הפשיעה בחברה הערבית והוא גם המפתח להפלתם

החגיגה נגמרה: הפושעים בחברה הערבית על הכוונת של רשות המסים
אילוסטרציה צילום: pexels

רשות המסים הכריזה על הקמת צוות משימה מיוחד של רשות המסים למלחמה בפשיעה בחברה הערבית. הצוות ינוהל באופן משותף על ידי מנהל רשות המסים שי אהרונוביץ, ועל ידי עו"ד רואי כחלון - ראש המטה למלחמה בפשיעה בחברה הערבית במשרד רה"מ.

ברשות המסים מדגישים כי התעצמות ארגוני הפשיעה בחברה הערבית הפכה לאיום אסטרטגי על הביטחון הלאומי של מדינת ישראל. ברשות מסבירים כי הציר הכלכלי הוא הגורם המרכזי להתעצמות ארגוני הפשיעה בחברה הערבית והוא גם המפתח להפלתם. 

"על מנת להתמודד באופן ראוי מול האיום, ולאחר בחינה של הכלים הקיימים ברשות המסים, הוחלט לחזק ולייעל את דרכי הפעולה של הרשות במלחמה הכלכלית נגד ארגוני הפשיעה" נמסר.

צוות משימה יבנה תכנית אופרטיבית למלחמה כלכלית בארגוני הפשיעה, תוך שימוש ביכולות העומדות לרשותו הן בציר הפלילי והן בציר האזרחי והמינהלי. בנוסף, יבחן הצוות תיקוני חקיקה שיעצימו את כוחה של רשות המסים במאבק זה, ויכין תכנית אסטרטגית כוללת, שתיתן מכה כלכלית אנושה לארגוני הפשיעה.

פשע ערבים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד