ט"ז סיון התשפ"ד
22.06.2024
רפואה שלמה

אחרי יומיים: השר בן גביר שוחרר מבית החולים

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר השתחרר לפני זמן קצר לביתו מבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. בן גביר: "הרופאים ביקשו שאנוח, אבל כבר ביום שלישי אני חוזר לפעילות ואני אשתדל לאזן בין הדרישות של הרופאים לבין הצורך של עם ישראל"

אחרי יומיים: השר בן גביר שוחרר מבית החולים
רכבו של בן גביר הפוך צילום: מתוך התיעוד

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר שוחרר היום לאחר אשפוז של יומיים מבית החולים הדסה עין כרם - לאחר התאונה שעבר ביום שישי ברמלה. בן גביר שוחרר כשהוא סובל מ-3 צלעות שבורות. 

עם יציאתו מבית החולים אמר בן גביר: ״אני מסיים יומיים של אשפוז בביה"ח הדסה, רוצה להגיד תודה ענקית לבורא עולם על הנס הגדול שהיה לנו, תודה לפרופסור אבי ריבקינד ולכל צוות טיפול נמרץ כירורגית על הטיפול המסור, וכן לביה"ח אסף הרופא". 

"תודה לעשרות אלפי אזרחי ישראל שהתפללו לרפואתי, ולמאות אלפים שציפו וקיוו. הרופאים ביקשו שאנוח, אבל כבר ביום שלישי אני חוזר לפעילות ואני אשתדל לאזן בין הדרישות של הרופאים לבין הצורך של עם ישראל", אמר. 

כזכור, רכבו של השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר התהפך ביום שישי סמוך לזירת הפיגוע הדקירה בעיר רמלה. השר פונה לבית החולים במצב קל עד בינוני, ויחד עמו פונו לבית החולים מספ בני אדם, כולל בתו של בן גביר ששהתה עמו ברכב.

איתמר בן גביר תאונה הדסה עין כרם רמלה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 8 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד