ט' סיון התשפ"ד
15.06.2024
"נמשיך ונפעל"

גנץ: "לצוות המו"מ יש חובה להפוך כל אבן"

השר גנץ: "בכל שלב בו נוכל להגיע למתווה להשבת חטופינו, נעשה זאת. למשימה הזו יש קדימות עליונה". לדבריו, "לצוות המשא ומתן שיצא לקהיר, אין רק מנדט להקשיב – יש לו חובה להפוך כל אבן ולפעול כדי להביא למתווה"

גנץ: "לצוות המו"מ יש חובה להפוך כל אבן"
יו״ר המחנה הממלכתי בני גנץ צילום: מתוך הסרטון

יו"ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ התייחס הערב (שלישי) לפעולת צה"ל ברפיח ואמר: "אתמול התחלנו בפעולה צבאית באזור רפיח – שתלך ותתרחב ככל שיהיה צורך. אני מבקש לחזק כתמיד את כל לוחמי צה"ל. אני משוכנע שיעמדו במשימתם ואני תפילה לשובם בשלום.

יו״ר המחנה הממלכתי בני גנץ צילום: לשכת גנץ

גנץ התייחס ליציאת המשלחת הישראלי לקהיר ואמר: "בכל שלב בו נוכל להגיע למתווה להשבת חטופינו, נעשה זאת. למשימה הזו יש קדימות עליונה.

לדבריו, "לצוות המשא ומתן שיצא לקהיר, אין רק מנדט להקשיב – יש לו חובה להפוך כל אבן ולפעול כדי להביא למתווה. כולנו פועלים כדי שזה מה שיקרה, יום-יום.
 
מול הלוחמה הפסיכולוגית של חמאס – אנחנו נמשיך ונפעל. לעולם לא נתייאש ולעולם לא נאפשר להכניס שיקולים פוליטיים לנושא הקדוש הזה.

אנחנו מנהלים מלחמת תקומה, ולא קרב טקטי נגד גדוד כזה או אחר. ההישגים שלנו, גם אם ייקח זמן רב להשיגם, חייבים להיות אסטרטגים – והשבת חטופינו היא היעד האסטרטגי הראשון, לצד הצורך להסיר את האיום של חמאס ולוודא שאיום כזה לא צומח מחדש".

על המצב בצפון אמר: "אני מבקש לפנות גם לתושבי הצפון, אחרי עוד יום של קרבות קשים ולהגיד להם –החזרתכם הביתה בביטחון לפני פתיחת שנת הלימודים נמצאת על השולחן, ותישאר עליו כל עוד אני חלק מהממשלה. אסור לאפשר עוד שנה אבודה בצפון".

בני גנץ חטופים מלחמת חרבות ברזל רפיח

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד