י"ז תמוז התשפ"ד
23.07.2024
קורצים למשקיעים

בנימינה על המפה: ההשקעה המניבה שכולם מדברים עליה

שוק הנדל"ן הישראלי מוכיח שהוא נשאר על המפה, עם פרויקטים חדשים הקורצים למשקיעים מנוסים. וכעת נפתחת עבורכם הזדמנות יוצאת דופן להשקעה בקרקע פרטית בבנימינה – עם אפשרויות מימון מגוונות ורישום בטאבו על שמכם. פריים בנימינה – הדרך הנכונה להשקעה

בנימינה על המפה: ההשקעה המניבה שכולם מדברים עליה
בנימינה צילום: ארזים קפיטל

הביקושים לנדל"ן ישראלי לא מפסיקים לעלות, ואפילו מלחמה מתמשכת וחוסר ודאות כלכלי לא עוצרים את השוק, שמוכיח בחודשים האחרונים עלייה חדה בעסקאות חדשות. לצד בנייה מאסיבית במרכזי הערים, מגמה נוספת נצפית בזירת הקרקעות הפרטיות, הנהנית מתהליכי הפשרה מהירים עם פוטנציאל השבחה גבוה. גם המדינה והרשויות המקומיות תומכות בהליכי תכנון לשינוי ייעוד הקרקע – עובדה היוצרת חלון הזדמנויות ייחודי עבור משקיעים.

פריים בנימינה – משקיעים חכם. השאירו פרטים>>>

ממושבה לעיר: השקעה בעתיד

זה הזמן לנצל את האפשרות שנפתחה ולהכיר את פריים בנימינה, השקעה בקרקע פרטית שתירשם על שמכם בטאבו, ועם השתתפות עצמית נמוכה, אפשרויות מימון נרחבות והסכם שיתוף כולל, המאגד את בעלי הקרקע ומבטיח הקלות משמעותיות בכל שלבי הפרויקט. פריים בנימינה מהווה חלק מתכנית המתאר השאפתנית של הרשות המקומית, שעתידה להפוך את המועצה לעיר חדשה בישראל. לצד הקמת פארק עסקים חדשני ו-590,000 מ"ר של שטחי תעסוקה ומסחר, התכנית כוללת גם תוספת של כ-4000 יחידות דיור, שיתנו מענה לאוכלוסייה המתפתחת, שצפויה להכפיל את עצמה מ-16,000-34,000 בשנים הקרובות. הקרקע ממוקמת בנגישות גבוהה לעורקי התחבורה הראשיים ולתוואי הרכבת החדש, באזור הידוע באוכלוסייה איכותית מחתך סוציו-אקונומי גבוה. חשוב להבין כי שיעור הקרקעות החקלאיות בבעלות פרטית במרכז הארץ עומד על כ-7% בלבד, ומלאי הקרקעות הפרטיות הזמינות הצמודות ליישובים יוקרתיים הולך ומדלדל. בשל כך, גם בעלי קרקעות פרטיות עם פוטנציאל הפשרה החלו בזירוז וקידום הליכי תכנון לשינוי ייעוד הקרקע.

תמהיל השקעות חכם

במיוחד בתקופות של שינויים מאקרו-כלכליים ותנודתיות שיא בשווקים, מומחים ממליצים על תמהיל השקעות חכם הכולל גם השקעה בקרקע לבנייה. השקעה בנדל"ן עתידי מהווה חלק בלתי נפרד מהפורטפוליו של המשקיע המנוסה, ונושאת עימה תשואה מובטחת ופוטנציאל צמיחה אדיר. דווקא בתקופות שבהן החשיפה לשוק ההון עלולה להיות מסוכנת, משקיעים מחפשים אחר הזדמנויות לגיוון תיק ההשקעות באמצעות נכסי נדל"ן, המהווים השקעה לטווח ארוך יחסית, לצד תשואה גבוהה ומובטחת.

פריים עפולה מציעה בדיוק הזדמנות מסוג זה, הודות לתמיכה המוניציפלית הנרחבת, העלייה החדה במחירי הנדל"ן וכמובן גם תכנית המתאר לפיתוח האזור – שעתידה להפוך את בנימינה למרכז תעסוקתי עם תעשיות עתירות ידע, ארגונים בינלאומיים ועסקים מקומיים מובילים. מאחורי המיזם עומדת חברת "ארזים קפיטל", יזמית השקעות מנוסה המובילה מאות עסקאות ברחבי הארץ, ומתמחה בפיתוח קרקעות להשקעה עם טאבו פרטי ובלב אזורי הביקוש. בשנים האחרונות שיווקה החברה עסקאות מובילות בחדרה, פרדס חנה, תל אביב, הרצליה, הוד השרון, זיכרון יעקב ועוד. "מדובר בהשקעה עם היתכנות תשואה אדירה", אומרים בחברה, ומוסיפים כי חלון ההזדמנויות הייחודי מאפשר השקעה בתנאים אופטימליים. לדבריהם, קיימים מספר יתרונות לרכישת הקרקע כעת, לפני שלב שינוי הייעוד: ראשית, עלות הקרקע כעת נמוכה משמעותית בהשוואה לקרקע המיועדת לבנייה. בנוסף, הרוכש משלם מיסוי נמוך על רכישת הקרקע בלבד, וההון העצמי הנדרש הוא נמוך משמעותית. זאת, לצד פוטנציאל השבחה גבוה במיוחד – הופך את העסקה לחסרת תקדים עבור משקיעי נדל"ן.

פריים בנימינה – משקיעים חכם. השאירו פרטים>>>

בנימינה קרקע

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד