י"ח תמוז התשפ"ד
24.07.2024
אזל מהחנויות

גדולי המקובלים התפעלו: "מעל הטבע ממש"

הספר שהפך לשיחת היום בכוללים ובהיכלי הישיבות, הגיע לשולחנם של גדולי המקובלים שהתבטאו עליו בביטויים מפליגים | כל הפרטים

גדולי המקובלים התפעלו: "מעל הטבע ממש"
הרב דב קוק והרב יעקב עדס צילום: שוקי לרר//א. איזינבאך

בשבועות האחרונים יצא לאור עולם ספר חדש שמעורר הדים רבים בקרב בני התורה. הספר שיצא לאור רק לפני שבועיים, ירד היום להדפסה נוספת אחרי שאזל כמעט לחלוטין מנקודות המכירה. יצוין כי מספר גדולי ישראל ותלמידי חכמים הביעו את התפעלותם - והורו לבני ביתם לרכוש את הספר ולהביא ברכה אל בתיהם.

הספר המדובר נקרא בשם 'דעת רמח"ל', ומטרתו להנגיש את תורת הרמח"ל הפרושה על פני עשרות חיבורים - לכדי ספר אחד, ערוך ומלוקט בטוב טעם לפי נושאים, כאשר כל המעיין בו מוצא בנקל את התייחסות הרמח"ל לנושא המבוקש, ובמקביל הלומד בו מקבל היקף מהגותו התורנית הענפה של אור עולם, קודש הקדשים רבי משה חיים לוצאטו זיע"א.

לפרטים נוספים ורכישת הספר במחיר מיוחד>>> או חייגו: 058-4333812​

ניתן להשאיר פרטים ונציג ייצור עמכם קשר בהקדם>>>

בנוסף, בסוף הספר תמצאו גם את 'פסוקי הקיווי'. סגולה נוראה המיוחסת לרמח"ל ומבוססת על סדר פסוקים מיוחד אותם סידר בכוונותיו הגנוזות והטמירות על פי שמות הקודש וצירופים נסתרים.

במהדורה שיוצאת לאור בימים אלו, משולבים אלפי ציטוטים גם מן הספרים אותם כתב רמח"ל בלשון ארמית, ובהם סודות עצומים כפי אשר נגלו לו מן השמים, ומן ספרים אחרים נדירים שאינם בהישג יד. סה"כ מעל ל-900 עמודים, ובהם אלפי ידיעות וציטוטים נדירים.

לקישור ישיר לרכישה בעמדת 'נדרים'>>>

כאמור, גדולי ישראל ותלמידי חכמים מפורסמים שקיבלו לידיהם את הספר יצאו מגדרם בשבח הליקוט והאור החדש שמביא איתו הספר לעולם, ולדבריהם התפשטות תורת הרמח"ל בימים אלה, היא רמז והכנה לגאולה השלימה.

כך גם הצדיק המקובל רבי דב קוק מטבריה שקיבל לידיו את הספר מיו"ר המכון, עיין בו והתבטא בהתפעלות מרובה ובאורח חריג כי "מדובר בספר פלא, מעל הטבע ממש". 

בימים האחרונים עלו חברי המכון בנוסף גם למעונו של המקובל רבי יעקב עדס שעיין בספר, עודדם וחיזקם על האוצרות הנדירים מתורת הרמח"ל שכעת ערוכים ומסודרים לכל החפץ בם, ובירך את העושים והמעשים להפצת תורת הרמח"ל בברכות וישועות לרוב. 

ראוי לציין, כי מפאת ייחודיותו של הספר לא ניתן להשיגו ברשתות הספרים הגדולות, אלא אך ורק בנקודות המכירה שפורסמו, או במשלוח עד לפתח הבית.

הביאו ברכה אל בתיכם: לרכישת הספר במחיר מיוחד>>>

או חייגו: 058-4333812​

ניתן להשאיר פרטים ונציג יצור עמכם קשר בהקדם>>>

דעת רמח"ל הרב דב קוק הרב יעקב עדס

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 9 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד