כ"א אייר התשפ"ד
29.05.2024
באמצעות "אקדח"

"השלל לא מספיק", אמר השודד לחברו - והשניים יצאו לשוד נוסף

כתב אישום נגד שני תושבי הדרום ששדדו שתי תחנות דלק בהפרש של כמה שעות

ארכיון
ארכיון צילום: שאטרסטוק

פרקליטות המדינה הגישה לאחרונה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתבי אישום נגד אמיר אלהואשלה (20) וטריפי אלחוייטי (21) לאחר ששדו שתי תחנות דלק בדרום בהפרש של כמה שעות.

מכתבי האישום שהגיש עו"ד אביב דמרי מפרקליטות מחוז דרום עולה כי לפני מספר שבועות בשעות הלילה המאוחרות החליטו הנאשמים לשדוד חנות נוחות בתחנת דלק.

לאור האמור הסוו את מספר הרכב שלהם, הצטיידו באקדח גז מדמיע הנחזה להיות אקדח אמיתי ופרטי לבוש שיסייעו להם לטשטש את זהותם. בסמוך לכך, הגיעו השניים לתחנת דלק בעיר דימונה, אז ירד אלהואשלה מהרכב שפניו מוסתרות והוא אוחז בידו באקדח, תפס את המוכר וכיוון לעברו את האקדח תוך שהוא אומר לו: "תוציא את כל הכסף שיש לך בקופה".

המוכר המבוהל פתח את הקופה ומסר לנאשם כ-600 ש"ח  שהיו בקופה. לאחר הורה לו אלהואשלה להביא לו את הסיגריות שהיו בארון והמוכר נענה לבקשתו ומסר לו 17 חבילות סיגריות.

לאחר ביצוע השוד וספירת השלל אמר אלהואשלה לאלחוייטי כי סכום השלל לא מספיק והשניים החליטו לבצע שוד נוסף. לאור האמור, נסעו השניים לתחנת דלק בעיר ערד, אלהואשלה ירד מרכבו, שהוא מסתיר את פניו, ניגש למוכר במקום כיוון את האקדח לעברו ואמר לו  "תוציא את כל הכסף". המוכר המבוהל פתח את הקופה ומסר לנאשמים 2,680 ש"ח במזומן.

בבקשת המעצר שהוגשה כנגד אלחוייטי ציין עו"ד דמרי: " המשיב ושותפו ביצעו שני שודים חמורים ביותר של שתי תחנות דלק. מדובר בשודים מתוכננים ואלימים באמצעות אקדח הנחזה להיות אקדח אמיתי, כאשר השודים מבוצעים כלפי המתלוננים שעבדו במקום באותו הרגע, ובחווייתם הסובייקטיבית לא ידעו כי מדובר באקדח גז מדמיע."

לשניים יוחסו עבירות של שוד בנסיבות מחמירות וזיוף סימני מסחר של רכב ולאלחוייטי יוחסו גם עבירות של נהיגה בזמן הפסילה ונהיגת רכב ללא פוליסת ביטוח תקפה זאת לאחר שבמהלך השודים נהג ברכב ללא רישיון נהיגה.

שוד תחנת דלק כתב אישום

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד