י"ד סיון התשפ"ד
20.06.2024
מתקפה חריפה

נתניהו מגיב לתובע בהאג: "כך בדיוק נראית האנטישמיות החדשה"

ראש הממשלה נתניהו במתקפה אישית נגד התובע בהאג: "באיזו חוצפה אתה מעז להשוות בין מפלצות החמאס לחיילי צה"ל. כך בדיוק נראית האנטישמיות החדשה, היא עברה מהקמפוסים במערב לבית המשפט בהאג. איזו בושה"

נתניהו מגיב לתובע בהאג: "כך בדיוק נראית האנטישמיות החדשה"
ראש הממשלה נתניהו בלשכתו צילום: לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו מפרסם תגובה מצולמת חריפה לתובע בבית הדין הבינלאומי בהאג כארים חאן.

״הצו האבסורדי והשקרי של התובע בהאג לא מכוון רק נגד ראש ממשלת ישראל ונגד שר הביטחון - הוא מכוון נגד מדינת ישראל כולה. הוא מכוון נגד חיילי צה״ל, שנלחמים בגבורה עילאית במרצחי החמאס השפלים, שתקפו אותנו באכזריות נוראה ב-7 באוקטובר", אומר ראש הממשלה.

תגובת ראש הממשלה נתניהו לתובע בהאג צילום: וידאו: איתי בית-און / לע״מ • סאונד: יחזקאל קנדיל / לע״מ

בשלב זה פנה אישית לתובע כארים חאן ותהה: "התובע בהאג, באיזו חוצפה אתה מעז להשוות בין מפלצות החמאס לחיילי צה״ל, הצבא המוסרי ביותר בעולם?!

באיזו חוצפה אתה משווה בין החמאס שרצח, שרף, ביתר, ערף, תקף וחטף את אחינו ואחיותינו, לבין חיילי צה״ל שנלחמים מלחמה צודקת שאין כמוה במוסריות שאין דומה לה.

כראש ממשלת ישראל, אני דוחה בשאט נפש את ההשוואה של התובע בהאג בין ישראל הדמוקרטית לבין רבי-המרצחים של החמאס. זהו עיוות מוחלט של המציאות. 

כך בדיוק נראית האנטישמיות החדשה, היא עברה מהקמפוסים במערב לבית המשפט בהאג.

איזו בושה", תקף נתניהו את התובע.

עוד אמר ראש הממשלה בפנייתי ל"אזרחי ישראל, אני מבטיח לכם דבר אחד - הניסיון לכבול את ידינו ייכשל. לפני 80 שנה, העם היהודי היה חסר מגן מול אויבינו - אבל לא עוד.

אני חוזר על מה שאמרתי בערב יום השואה ב׳יד ושם׳ בירושלים: ״כראש ממשלת ישראל, אני מתחייב ששום לחץ ושום החלטה בשום פורום בינלאומי לא ימנעו מאיתנו להכות במי שמבקשים להשמיד אותנו״. 

נמוטט את שלטון הרשע של החמאס ונשיג את הניצחון המוחלט. מול השקרים בהאג אני אומר: נצח ישראל לא ישקר!", כך ראש הממשלה נתניהו.

ראש הממשלה בנימין נתניהו בית הדין הבינלאומי בהאג כארים חאן פשעי מלחמה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד