י' תמוז התשפ"ד
16.07.2024
הרכב עוצמתי

עקב המצב: איך משיגים השנה את סגולת רבי מאיר בעל הנס?

24 שעות אחרונות לפני שיתקיים מותב בית הדין המיוחד, בהרכב עוצמתי של שלושה מצדיקי הדור • בית הדין המיוחד מתכנס בשליחותם של מרנן ורבנן גדולי התורה, לדון בצרות העכשוויות ולהסיק מסקנות • איך משיגים את סגולת רבי מאיר בעל הנס?

עקב המצב: איך משיגים השנה את סגולת רבי מאיר בעל הנס?
מעמד הקודש צילום: קופת העיר

העלייה המסורתית לציונו של רבי שמעון בר יוחאי בל"ג בעומר, לא תתקיים השנה למרבה הצער, אבל עלייה מסורתית אחרת, קטנה וצנוע ההרבה יותר מתקיימת בימים הקרובים בטבריה, בחוג מצומצם של רבנים. 

מרנן הגאונים הצדיקים, עמוד התפילה מרן הגר"ש גלאי, עמוד ההלכה מרן הגר"מ בן שמעון שליט"א ועמוד התורה מרן והגר"ר אלקריף שליט"א – יתחננו בדמעות לישועת הכלל והפרט, ויחתמו על שטר 'סגולת רבי מאיר בעל הנס'.

במעמד המרומם יזעקו שלושת הצדיקים יחד, במותב בית הדין המיוחד שיקיימו במקום את הקריאה האלמותית והנצחית: 'אלקא דמאיר ענני, אלקא דמאיר ענני, אלקא דמאיר ענני' - במעמד נורא של ישועות שיתקיים בסייעתא דשמיא ביום ההילולא של רבי מאיר בעל הנס, ביום י"ד באייר – פסח שני. 
למרות המתיחות הגבוהה בצפון, יגיעו הרבנים שליט"א לטבריה, לאחר שהנושא נבדק מול גורמי ביטחון שאישרו כי אין כל מניעה לקיים את ההילולא הציון רבי מאיר בעל הנס. 

הסגולה המיוחדת של רבי מאיר בעל הנס ידועה ומוכרת מזה דורות רבים והמנהג הוא שבאים לציונו של התנא האלוקי, אומרים פרקי תהילים ומתפללים לפני בורא עולם, לאחר מכן נותנים צדקה, מדליקים נר זיכרון לטובת נשמתו של רבי מאיר בעל הנס, ולסיום מכריזים שלוש פעמים 'אלקא דמאיר ענני אלקא דמאיר ענני אלקא דמאיר ענני'. 

הישועות כבר בדרך, רבים מספור נושעו מכוחה של הסגולה הנפלאה הזאת, ולא בכדי היא זכתה להיות מקובלת בכל תפוצות הגולה, מארצות המזרח וצפון אפריקה, ועד ערבות השלג ברוסיה ובאוקראינה. הגיעו הדברים לידי כך שעל רבות מוקפות הצדקה שנפוצו בכל תפוצות ישראל נכתבו המילים 'צדקת רבי מאיר בעל הנס' או בקצרה 'צדקת רמבעה"ן', וכן 'אלקא דמאיר ענני'. 

הקליקו כאן, והסגולה של רבי מאיר בדרך אליכם>>>

שלושת הצדיקים, מרן עמוד התפילה הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי שליט"א, מרן עמוד ההוראה הגאון הצדיק רבי מסעוד בן שמעון שליט"א, ומרן עמוד התורה הגאון רבי רפאל אלקריף שליט"א, יקרעו שערי שמים בתפילה נרגשת, וידליקו נר באופן פרטני עבור כל אחד ואחד מתורמי 'קופת העיר' שייקח חקל בתרומות לכבוד המעמד המיוחד הזה. 

הרבנים יפעלו ישועה באמירת 'אלקא דמאיר ענני' שלוש פעמים לישועת התורם, ובחתימת שטר 'סגולת רבי מאיר בעל הנס', שייחתם במותב תלתא, שלושת הצדיקים הגאונים, שיעשו מעין מושב בית דין שבו יגזרו גזירות טובות על התורמים.

זקוקים לישועה בפרנסה? זיווגים? זרע של קיימא? אתם מתמודדים עם צער גידול בנים חלילה? חולים במחלות שונות לא עלינו? אל תפספסו, זה הזמן והמקום, זאת הסגולה שתחיש ישועה בעזרת ה', היא כוללת תשובה, תפילה וצדקה, יחד עם סגולה נפלאה וקדמה, ועם כוחו הגדול של התנא האלוקי רבי מאיר בעל הנס. 

בזמן כזה, אסור להסס, יש כאן הזדמנות מיוחדת. אנחנו יכולים לזכות להיכלל במעמד הישועות הנשגב הזה, וגם לזכות במצוות צדקה, לתרום כסף להאכלת ילדים רעבים, להשאת יתומים ויתומות, להחזקת משפחות מצוקה והצלת ילדיהן מנשירה חלילה, ולתמיכה בכל מפעלות הצדקה כבירים של 'קופת העיר', אשר נוסדה, מנוהלת ומפוקחת על ידי מרנן ורבנן גדולי ומאורי הדור שליט"א. 

הקליקו כאן, והסגולה של רבי מאיר בדרך אליכם>>>
 

ר' מאיר בעל הנס

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד