י"א סיון התשפ"ד
17.06.2024
׳גן הנשיא׳

השקעה ששווה מליונים: קרקע פרטית בטאבו בשכונה החדשה של רחובות

״השקעה במתחם העתיד של רחובות והשפלה״: קרקע פרטית בטאבו בשכונה החדשה של רחובות, ׳גן הנשיא׳, ב- ₪199,000 בלבד!

השקעה ששווה מליונים: קרקע פרטית בטאבו בשכונה החדשה של רחובות
רחובות צילום: Midjourney

לאחרונה בית המשפט העליון אישר שכונה חדשה ברחובות במטרה להוסיף כ- 8,000 יחידות דיור לעיר באחד האזורים המבוקשים. יחידות קרקע בשכונה החדשה, ׳גן הנשיא׳, מוצעות כעת למכירה במחיר של ₪199,000 בלבד כאשר פוטנציאל הרווח הוא עצום. חשוב לציין שהקרקע הינה פרטית בטאבו ונמצאת בצמידות לקרקע בה אושרה כבר תוכנית (ותמ”ל 3003) ולשכונת אחוזת הנשיא הידועה. ״משקיעים שזיהו את הפוטנציאל ורכשו קרקע במתחם לפני מספר שנים נהנים היום מעליית ערך של מאות אחוזים, אין לנו ספק שזה מה שיקרה גם עם השכונה החדשה המתוכננת״, אומרים בחברת השיווק.

מהערים המובילות בישראל

על פי דירוג המשלב מעמד סוציו-אקונומי רחובות נחשבת לאחת מעשר הערים המובילות בישראל ואפשר להבין מדוע העיר הינה אחת מהמבוקשות והאיכותיות במדינה. ברחובות תמצאו מוסדות חינוך ברמה הגבוהה ביותר, כמו מכון ויצמן והפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, איכות חיים גבוהה ואוכלוסיה איכותית אשר רבים ממנה עובדים במקצועות ההייטק. על פי התחזיות רחובות צפויה לגדול משמעותית בשנים הקרובות ולהגיע לכ- 300,000 תושבים, והקרקע המדוברת היא אחת מעתודות הקרקע האחרונות בעיר אשר נמצאת באזור פיתוח עירוני – כך שסיכויי ההפשרה של הקרקע בעתיד הלא רחוק גבוהים במיוחד.

ליצירת קשר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחת מעסקאות הנדל״ן החמות והאטרקטיביות

בחברת השיווק אומרים לנו שמדובר באחת מעסקאות הנדל״ן החמות והאטרקטיביות שנראו בישראל בשנים האחרונות: ״העובדה שמדובר כאן בקרקע אשר נמצאת ממש בצמוד לתוכניות שכבר אושרו ובהן המשקיעים נהנים מרווח של מאות אחוזים רק מוסיפה לכך שמדובר כאן בעסקה שבאמת לא רואים בכל יום - המשקיעים שירכשו את הקרקע כעת יהנו מרווחים של מאות אחוזים על פי כל תחזיות מומחי הנדל״ן המכירים את האזור וזה לא מפתיע שנותרו קרקעות בודדות למכירה״.

כאמור, כעת תוכלו להשקיע ביחידות הקרקע הבודדות שנותרו למכירה בשכונת ׳גן הנשיא׳ במחיר של ₪199,000 בלבד וליהנות מפוטנציאל רווח עצום. ״המשקיעים יהנו מליווי צמוד לאורך כל ההליך - זו הזדמנות חסרת תקדים להגיע לנכס באזור מבוקש שעל פי כל התחזיות עם אישור התוכנית שווי הקרקע יעלה במאות אחוזים - כך שגם אם לא תמשיכו לשלבי בניית הנכס עדיין תהנו מרווח ענק על ההשקעה״, מסכמים בחברה.

הקרקע אינה זמינה לבנייה

גן הנשיא קרקע ברחובות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד