י' תמוז התשפ"ד
16.07.2024
בנו של השר לשעבר

המג"ד נפצע בג'באליה: ביקש להתפלל על הקשר שלו

סא"ל במיל' איתמר איתם, נפצע באורח בינוני בהיתקלות עם מחבלים בצפון הרצועה. הוא ביקש להתפלל לרפואת הקשר שלו שנפצע קשה: "נמשיך עד הניצחון"

המג"ד נפצע בג'באליה: ביקש להתפלל על הקשר שלו
איתמר איתם עם חייליו בעזה צילום: פייסבוק

מג"ד המילואים 6828, סא"ל במיל' איתמר איתם, נפצע באורח בינוני בשבת בהיתקלות עם מחבלים בצפון הרצועה. בפוסט שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו עדכן כי מתאושש מניתוח - ומבקש שיתפללו לרפואת הקשר שלו שנפצע באורח קשה בתקרית. איתמר, הוא בנו של השר לשעבר, תא"ל במיל' אפי איתם.

"טוב אז ככה. צלף מנוול אחד שם אותי בין כוונות. אני בסדר מתאושש מניתוח קטן" כתב. "הקשר שלי נפצע קשה - התפללו לרפואת תומר בן ציפורה" ציין.

איתם המשיך: "ל"ג בעומר הוא שילוב של תורת הסוד הפנימית של תלמידי רבי שמעון בר יוחאי וגבורת המלחמה של בר כוכבא תלמידו של רבי עקיבא. בר כוכבא טבע על מטבעות המרד את חזית המקדש ואת הסיסמא "לחירות ישראל" ומעל תמונת המקדש נקבע כוכב קטן המציין את אור הגאולה שזורח לאט לאט מתוך המשברים".

לסיום כתב: "ביום העצמאות הזכרתי לחיילי את השבועה שנשבענו בסיום הטירונות. "אני מתחייב להקדיש את כל כוחותי ואף את חיי להגנת המולדת ולחרות ישראל" אנחנו לא חוזרים בנו. לא מתבלבלים ולא נבוכים. הלוואי וכולנו נחזיק ברוח הלוחמים בשטח. עד הניצחון ולחרות ישראל בכל המובנים".

מלחמת חרבות ברזל אפי איתם איתמר איתם

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד