י"ד סיון התשפ"ד
20.06.2024
"יש לי סוד"

השר חשף בדיון בכנסת: מאיימים עלי שלא אבחר שוב

שר הכלכלה ניר ברקת חשף בכנסת כי מאז שהכריז על רפורמת ׳מה שטוב לאירופה טוב לישראל׳ - המונופולים שלחו שליחים שאיימו עליו עם פעילים פוליטיים שלא ייבחר שוב

השר חשף בדיון בכנסת: מאיימים עלי שלא אבחר שוב
פריימריז בליכוד צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

שר הכלכלה ניר ברקת חשף בדיון ועדת הכלכלה של הכנסת כי ישנם גורמים אשר מנסים לאיים עליו באמצעות פעילים פוליטיים שלא ייבחר שוב לכנסת. ״יש לי סוד לספר לכם" פתח השר ברקת בנאומו בועדת הכלכלה, "מהיום שהכרזתי שאנחנו צריכים להניע את רפורמת ׳מה שטוב לאירופה טוב לישראל׳, התחילו הלחצים והאיומים, המונופולים שלחו שליחים, איימו עליי באמצעות פעילים פוליטיים. איימו עליי בכל דרך אפשרית. את אותם שליחים שלחתי הביתה, לא הייתי מוכן לשמוע". 

ברקת הוסיף ואמר: "המונופולים התרגלו לשלוט בשוק, בדיוק ככה. בהפחדות, בקמפיינים. עשרות שנים הם מפחידים את נבחרי הציבור וגם אותכם אני משוכנע בכך, ברמה כזו או אחרת. עשרות שנים של לחצים, ואני מקבל לחצים מכל הכיוונים, אני משוכנע שגם אתם". 

ברקת בועדת הכלכלה של הכנסת צילום: ערוץ כנסת

״אני רוצה גם להתייחס לעיתונות הכלכלית, זה פשוט מדהים. המונופולים מפרנסים את העיתונאים. בסופו של דבר אנחנו רואים איזה לחץ מגיע. בשביל מי הם עובדים? הם עובדים בשביל הציבור או בשביל המונופולים? פתאום אתם רואים לחץ ענק ולנסות להשחיר את שמי ולהדביק לי דברים שהם לא נכונים. וכשאני רואה את המתקפות שלוחות הרסן, אני לא מתרגש. כי אני יודע בעבור מי אני עובד, ובעבור מי החברים האלה עובדים. הם רוצים לשמר את הפרסום של המונופולים אצלם, זה מיליונים. הם רוצים לשמור על הרווחים של המונופולים. העיתונים האלה הם חלק הבעיה ולא חלק מהפתרון״.

״חבריי חברי הכנסת מכל המפלגות" קרא ברקת לסיום ואמר: "אין לנו מה לפחד. המחויבות שלנו חייבת להיות לציבור. לא לחשוש מהלוביסטים, שאני מניח שחלקם כאן. אנחנו חייבים להניע את השלב הכי חשוב ברפורמה, שהוא עכשיו. צריך להתמקד בדברים החשובים והרפורמה שמונחת כאן היום ואני יודע שנעבוד ביחד ואדוני היו״ר, כמו שעבדנו בעבר, אני משוכנע שהחקיקה שבעזרת ה׳ נסיים אותה במושב הזה כמובן. אין לי ספק שהיא תעשה את הדבר הנכון.

 

 

ניר ברקת פריימריז בליכוד

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד