י"ב תמוז התשפ"ד
18.07.2024
"דבר מתועב. מניפולציה"

האם המלחמה לקראת סוף? ראש המל"ל מציב יעד

ראש המל"ל מתייחס לסוגיית החטופים ולהאשמות שהוטחו בראש הממשלה, לפיהן הוא בולם עסקה. "זה דבר מתועב להגיד על סוג כזה מניפולציה"

האם המלחמה לקראת סוף? ראש המל"ל מציב יעד
צחי הנגבי ובנימין נתניהו צילום: Chaim Goldberg/Flash90

ראש המועצה לביטחון לאומי צחי הנגבי, התראיין בצהריים (רביעי) לרשת ב' ואמר: "המלחמה תהיה ארוכה. גם השנה צפויים להיות עוד 7 חודשי לחימה". הנגבי נמצא בשעה זו בקפריסין כחלק ממשלחת שעוסקת בנושא החטופים.

"אנחנו נפגשים עם המשפחות מדברים איתן, זה סיוט שאי אפשר אפילו לשער, קשה לנו להבין את העוצמה של הסיוט שהמשפחות חוות", אמר הנגבי. "יש 125 אנשים שאנחנו צריכים להביא הביתה, אנחנו עוסקים בכך יום יום".

ביחס לטענות לפיהן ראש הממשלה בנימין נתניהו, בולם התקדמות בעסקה משיקולים פוליטים טען ראש המל"ל: "זה דבר מתועב להגיד על סוג כזה מניפולציה. ראש הממשלה, שר הביטחון, והקבינט פה אחד אישר פעילויות שבהם הבנים שלנו הסתכנו להביא חללים, וגם הרחיב את מרחב המנדט. ישראל נאלצה לשחוק את העמדה שלה, עד כדי כך שהאמריקנים אומרים שההצעה הישראלית מאוד נדיבה".

כן התייחס הנגבי לירי שבוצע הבוקר מאזור טולכרם לעבר היישוב בת חפר ואמר: "כמות הנפגעים שלנו והפיגועים שיצאו ללב הארץ ירדו, בגלל שהצבא גייס המון כוחות. הצבא עושה מאמץ אדיר עם הישגים גדולים מאוד, להכריע את האוייב גם שם".

על המדינות שהכירו לאחרונה במדינה פלסטינית אמר: "הן  לא ידידות שלנו, אלא עוינות אותנו. המדינות הידידותיות נשארו מחוייבויות מול ישראל".

צחי הנגבי ראש המועצה לביטחון לאומי ראש המל"ל בנימין נתניהו חטופים מלחמת חרבות ברזל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד