ט' תמוז התשפ"ד
15.07.2024
לראשונה בעברית

משרד הביטחון משיק אפליקציה להתמודדות עם תסמיני חרדה ופוסט טראומה

אגף השיקום במשרד הביטחון משיק לראשונה בעברית אפליקציית "המדריך ל- PTSD" להתמודדות עם תסמיני חרדה ופוסט טראומה. האפליקציה זמינה לציבור הישראלי כולו, השימוש בה הוא אנונימי וללא עלות

משרד הביטחון משיק אפליקציה להתמודדות עם תסמיני חרדה ופוסט טראומה
אילוסטרציה צילום: unsplash

אגף השיקום במשרד הביטחון, משיק אפליקצית "המדריך ל- PTSD", המעניקה עזרה עצמית בהתמודדות עם תסמיני חרדה ופוסט טראומה. האפליקציה נוצרה במקור על ידי המחלקה לענייני חיילים משוחררים של ארצות הברית, עבור החיילים המשוחררים מצבא ארה"ב. האפליקציה הוכחה מחקרית כיעילה ונמצאת בשימוש של למעלה מחצי מיליון איש בכמאה מדינות.

"המדריך ל-PTSD" תורגמה לעברית לראשונה על ידי אגף השיקום ואגף התקשוב במשרד הביטחון והותאמה לציבור הישראלי בסיוע מומחים מתחום הטיפול בפוסט טראומה. 

האפליקציה מאפשרת למתמודדים עם חרדה ופוסט טראומה ולבני משפחותיהם לקבל מידע מקצועי, לבצע מעקב אישי ובקרה עצמית, להשתמש בכלים טיפוליים להתמודדות עם תסמיני חרדה ופוסט טראומה, לשיפור השינה, ולהרגעה באמצעות מיינדפולנס, מדיטציה, NLP ועוד, להכיר את אפשרויות התמיכה השונות בבחירת טיפול מקצועי ולקבל סיוע במשבר.

האפליקציה אנונימית, לא אוספת או מעבירה מידע אישי, ולא תעשה בו שימוש. האפליקציה אינה מיועדת להחליף גורמי מקצוע בתחום בריאות הנפש. 

 

אפליקציה משרד הביטחון חרדה פוסט טראומה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד