י' תמוז התשפ"ד
16.07.2024
"המנחה המגזרי"

עמית סגל נפגע עמוקות ומשיב אש לנחום ברנע - "פשוט שנאה יוקדת"

"זה השקר הקטן הזה, שמצטרף להרבה כזבים בקריירה ארוכה מדי, שמשמש דוגמא לשנאה שמקלקלת את השורה. זה לא אישי לדעתי. זו פשוט שנאה יוקדת, חומצית, מרירה ומאכלת לדתיים ולימניים שהוא תמיד ראה כנחותים ממנו. מפעל חייו (הכושל, ברוך ה׳) היה ניסיון לגמד, לזלזל ולבלום את מי שחושב אחרת ממנו" | מתקפה חריפה של עמית סגל נגד חברו לעיתון

עמית סגל נפגע עמוקות ומשיב אש לנחום ברנע - "פשוט שנאה יוקדת"
עמית סגל / נחום ברנע צילום: אוליביה פיטוסי / קובי גדעון, פלאש 90

הפובליציסט נחום ברנע התייחס בטורו השבועי ב'ידיעות אחרונות' לאירוע שאותו הנחה השבוע הפרשן עמית סגל ובחר לכנותו "המנחה המגזרי". וכך כתב ברנע: "‏תא"ל (בחופשת שחרור) עופר וינטר הגיע ‏לכנס באיחור של שעה, כמצופה מגיבור היום,‏ הוא נכנס לאולם עטוף בארבעה צלמים נרג‏שים וגל של מחיאות כפיים. עמית סגל, המנחה
‏המגזרי, תרם את שנינתו מהבמה. "מעניין אם ‏דובר צה"ל מרשה למחוא כפיים", אמר. הוא היה היחיד שצחק", כותב ברנע בתיאור הסצנה.

עמית סגל שמפרסם גם הוא טור ב'ידיעות אחרונות' מידי סופ"ש, הגיב לברנע ברשתות החברתיות שלו וכתב:

"קראתי הבוקר שנחום ברנע מכנה אותי ״המנחה המגזרי״ של כנס המילואימניקים הדורשים הכרעה. ברנע גם הוסיף - אאוץ׳ - שאני היחיד שצחק מהבדיחה של עצמי: ״דובר צה״ל לא מרשה למחוא כפיים לעופר וינטר״. 

קצת נבוכתי בשבילו. מה, ברנע לא יודע שיש דבר כזה וידאו בעולם? השנה הרי לא 1974 ואתה כבר לא ב״דבר״. למה להתעקש בכוח לצאת בדאי קטן מול כל המדינה? (מוזמנים לצפות ולראות בעצמכם). 

עופר וינטר נכנס לכנס ותגובת עמית סגל להגעתו צילום: באדיבות ערוץ 7

הצחוקים הם כמובן הבל לא חשוב. זה השקר הקטן הזה, שמצטרף להרבה כזבים בקריירה ארוכה מדי, שמשמש דוגמא לשנאה שמקלקלת את השורה. 

זה לא אישי לדעתי (למרות שיש כאן גם עניין גילאי ברור). זו פשוט שנאה יוקדת, חומצית, מרירה ומאכלת לדתיים ולימניים שהוא תמיד ראה כנחותים ממנו. מפעל חייו (הכושל, ברוך ה׳) היה ניסיון לגמד, לזלזל ולבלום את מי שחושב אחרת ממנו. ככה בדיוק עשה לנעמי שמר שהזהירה מטבח בדיוק כפי שקרה בשבעה באוקטובר והוא בתגובה כינה אותה גזענית והמליץ לעבור לצד השני של המדרכה אם רואים אותה ברחוב.

בכנס ההכרעה דווקא הייתי היחיד על הבמה עם כיפה, והוא - היחיד באולם שלא מאמין בנצח ישראל ובנצחון ישראל. שמטיף תמיד לתבוסה, לנסיגה, לכניעה ומצוטט בהרחבה בערוצי האויב. אולי כדאי שגם הם יקבלו הדגמה לקשר המקרי בין מה שהוא כותב כבר שנים ובין האמת".

נחום ברנע עמית סגל ידיעות אחרונות עופר וינטר המנחה המגזרי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד