ט"ז תמוז התשפ"ד
22.07.2024
לראשונה באילת

בשורה היסטורית: החל מהיום: טיסות פנים ב- 99 שקלים לאדם

לראשונה בהיסטוריה של העיר אילת, הוכרו טיסות הפנים כחלק ממערך התחבורה הציבורית עבור תושבי אילת | המחיר יעמוד על 99 שקלים לכיוון

בשורה היסטורית: החל מהיום: טיסות פנים ב- 99 שקלים לאדם
נמל התעופה רמון באילת צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

לראשונה בהיסטוריה של העיר אילת, החל מהיום (שלישי) הוכרו טיסות הפנים כחלק ממערך התחבורה הציבורית עבור תושבי אילת, במסגרת תוכנית ההסדרה של העירייה אשר גובשה בשיתוף משרדי התחבורה והאוצר. 

בנוסף למחיר המסובסד יעמוד על על 99 שקלים לכיוון, כוללת תוכנית ההסדרה גם קיצור תהליכים וזמני התייצבות באמצעות שימוש בתעודת ביטחון "אלפא" וביצוע כירטוס צ'ק אין באתרי האינטרנט של חברות התעופה, ללא צורך בהגעה לדלפק חברות התעופה.

יוסי אלוני, פלאש 90נמל התעופה רמון באילתצילום: יוסי אלוני, פלאש 90

עוד כחלק מההסדרה, תהיה הפעילות מנתב"ג קבועה להמראות ונחיתות ותתבצע בטרמינל 1 כולל תחבורת המשך בשעות הבוקר למרכז תל אביב והסעה ישירות מרחבת המטוס לתחנת הרכבת בטרמינל 3 לנוסעים ללא כבודת בטן, זאת ללא עלות נוספת.

על מנת לסייע במימוש ההטבה יש לוודא כרטיס תושב אילת בתוקף, אשר ידרש לזיהוי, כמו גם רישום במערכת "אלפא", בעמדות הממוקמות בשדה התעופה ״רמון״ או בטרמינל 1 והזמנת כרטיסים מבעוד מועד. חשוב לציין כי נדרשת סבלנות עד שהמערך יפעל בצורה מסודרת ויש לפעול בהתאם לדרישות חברות התעופה לזיהוי מלא של הטסים כתושבי העיר.  

בנוסף ובמקביל להפעלת הסבסוד מתגבש מנגנון להגברת תדירות הטיסות והדיוק המבצעי בזמני ההמראה והנחיתה, באופן שיאפשר תכנון זמן יעיל יותר וכן בחינת הרחבת שעות הפעילות. ההסדרה המלאה שתכלול כאמור הגדלת מספר הטיסות ותדירותן, תושלם גם היא בקרוב. 

אילת תעופה פיקוח מחירים טרמינל 1

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד