ח' תמוז התשפ"ד
14.07.2024
פצצות במטה אונר"א

צה"ל חיסל שני בכירים במערך הלחימה של חמאס 

כוחות צה״ל ושב״כ חיסלו מחבל במנגנון ביטחון הפנים של ארגון הטרור חמאס; כוחות מצק״ח הקומנדו איתרו רחפני נפץ לצד פצצות מרגמה ומטולי RPG במטה אונר״א שבמרכז הרצועה

צה"ל חיסל שני בכירים במערך הלחימה של חמאס 
דו"צ צילום: לוחם בעזה

השבוע, כוחות צה״ל ושב״כ תקפו באמצעות כלי טיס במרכז הרצועה וחיסלו את המחבל חסן אבו כויכ, ראש מחלקת המבצעים הביטחוניים במחוז מחנות המרכז, במנגנון ביטחון הפנים של ארגון הטרור חמאס. חסן היה פעיל צבאי ופעיל בועדת החירום התנועתית אשר הוביל מתווי טרור רבים נגד מדינת ישראל. בנוסף, חוסל המחבל, נאצר מהנא, ראש צוות במודיעין הצבאי של ארגון הטרור חמאס.

תיעוד התקיפות צילום: דו"צ

צוות הקרב של חטיבת הקומנדו ממשיך לפעול במטה אונר״א שבמרכז הרצועה. ביממה האחרונה הלוחמים איתרו אמצעי לחימה רבים במרחב המטה. בין האמל"ח שאותר, רחפני נפץ, מטענים, רימונים, רובי צלפים, פצצות מרגמה, רקטות, מטולי RPG ועוד. במקביל לכך, הכוחות הכווינו כלי טיס של חיל האוויר שתקף את מתחם הלחימה שבמרחב, ממנו מחבלים ביצעו ירי לעבר הכוחות בעת הלחימה.

כוחות אוגדה 162 ממשיכים לפעול במרחב רפיח, ביממה האחרונה הלוחמים בשיתוף חיל האוויר חיסלו עשרות מחבלים.

לוחמי צוות הקרב של חטיבת הנח״ל השמידו מספר תשתיות ממולכדות ופירים תת קרקעיים שאותרו במרחב. בפשיטות על תשתיות טרור במרחב תל סולטאן, לוחמי צוות הקרב של חטיבה 401 איתרו פירים תת קרקעיים, מטולי RPG ואמצעי לחימה נוספים.

עזה צה"ל חרבות ברזל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד