כ' אייר התשפ"ד
28.05.2024

צפו: שבת גיבוש 'איחוד הצלה' בכרמל

משפחת 'איחוד הצלה' בני ברק, יצאה כמידי שנה לשבת גיבוש והתאחדות במלון ניר עציון שלמרגלות הכרמל

צפו: שבת גיבוש 'איחוד הצלה' בכרמל

משפחת 'איחוד הצלה' בני ברק, יצאה כמידי שנה לשבת גיבוש והתאחדות במלון ניר עציון שלמרגלות הכרמל, יחד עם בני משפחותיהם, הנהלת הארגון, אח"מים ואישי ציבור.

בחודשים האחרונים עמלו מנהלי הסניף, ימים ולילות להצלחת השבת, שמטרתה לתת כוח, דרבון, ומוטיבציה למתנדבים המסורים, להמשיך בעשייה המבורכת של הצלת חיי אדם, בה הם עוסקים 365 ימים בשנה שעה שעה יום ולילה.

יו"ר הסניף אפי פלדמן, סגנו יוני מרטין, וצוות מורחב המורכב ממתנדבי הסניף, השקיעו מחשבה רבה ותכנון קפדני ברווחתם של המתנדבים, החל מזמן הגעתם למלון ביום שישי בצהרים ועד לעזיבתם במוצאי שבת.

עם הגעת המתנדבים למלון, המתין להם בכניסה דלפק מיוחד שם קיבלו מתנות שונות, ומגוון רחב של כל עיתוני המגזר אשר תרמו המערכות עצמן כאות הוקרה והערכה למתנדבים המסורים, בסמוך, הוצב בר ענק של ממתקים וצעצועים במתנה עבור ילדי המתנדבים שהמשיכו משם לממלכת הילדים של איחוד הצלה בני ברק שכללה טרמפולינות מכונות פופקורן ועוד. בר 'טועמיה' עשיר במיוחד נפרש עבור המתנדבים בלובי המלון וכלל תפריט מפנק ואיכותי. בהמשך גם נפתחה הבריכה בשעות נפרדות לגברים ולנשים.

תפילות השבת נערכו בבית הכנסת יפה נוף שבמלון, כאשר לאחר תפילת המנחה פתח בדברי ברכה הרב מרדכי ברזילי ממיסדי ארגון הצלה בארה:ק ואת תפילות השבת הנעים החזן והזמר ישראל קלצקין...
לאחר סעודת ליל שבת, התכנסו המתנדבים ל'עונג שבת', אשר נמשך עד לשעות הקטנות של הלילה. הנואם המרכזי, היה חבר הכנסת הרב משה גפני, שהרחיב במשך למעלה משעה בנושאים העומדים על הפרק, ובראשם כמובן הבחירות. גפני, לא נבהל משאלות, והתייחס לכל שואל ומעיר והשיב בפירוט נרחב כמו שרק הוא יודע.

אחריו נשא דברים המרצה הדגול הרב מאיר שוורץ הידוע בנאומיו המיוחדים שריתק את המשתתפים במשך שעה ארוכה בדברי תורה מתובלים בסיפורים עם מוסר השכל. הוא הרחיב על נושא הבית היהודי בדרך צחות, זוגיות והרבה הומור.

בסעודת רעווא דרעוין, נשא דברים סגן ראש עיריית בני ברק הרב מנחם שפירא, אשר ציין לשבח את מסירותם של המתנדבים, והדגיש כי לאחר שבת שלמה בה שהה בקרבתם, הרגיש את האחדות והחמימות הנדירה בין מתנדבי הסניף. עוד נשאו דברים ח"כ הרב משה גפני שהוסיף על דבריו מליל שבת, יו"ר הארגון זאב קשש, הרב מרדכי ברזילי ממייסדי "הצלה" בארה"ק, ראש אגף הרפואה בארגון מר יהודה אטיאס, ועוד.

לאחר תפילת ערבית מרוממת, נערכה הגרלה בין המתנדבים, בה חולקו פרסים יקרי ערך, חליפות, תכשיטים, משקפיים, ארוחות זוגיות, ועוד ועוד...

המתנדבים ובני משפחותיהם יצאו בתחושה מיוחדת, לאחר שבת של התעלות ורוממות רוחנית ונפשית כאחד, הודו למנהלי הסניף שדואגים להם במהלך השנה ובפרט בשבת זו...איחוד הצלה כרמל שבת

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד