1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

צפו: מדרגות קרסו בגאולה והמשפחות נלכדו

גרם מדרגות קרס במבנה בשכונת גאולה בירושלים והמשפחות נלכדו בבתיהם • כוחות הכיבוי הוזעקו לחלצם • צפו בוידאו ותמונות
אלי שלזינגר, ג' אדר תשע"ה 22/02/2015 19:19

צילום: כבאות ירושלים צילום: כבאות ירושלים

חלק מגרם מדרגות קרס ברחוב יוסף בן מתתיהו בשכונת גאולה בירושלים, ככל הנראה בעקבות הגשמים.

צוותי כיבוי הוזעקו היום (א'), לרחוב יוסף בן מתיתיהו בשכונת גאולה בעקבות קריסת חלק מגרם מדרגות בבניין, וחשש לקריסה מיידית של כל גרם המדרגות.

הצוותים בפיקודו של להב אורן אברהמי הגיעו למקום והבחינו כי בבניין יש ארבע משפחות עם כ-20 אזרחים וילדים קטנים רבים וביניהם תינוקות בני שבוע וחודש.

כתוצאה מקריסת המדרגות המשפחות נלכדו בבתיהם, צוותי הכיבוי באמצעות סולם וחבלים חילצו את כל המשפחות מהבניין.הבניין ותושביו הועברו לטיפול גורמי רווחה ומהנדס העיר. מבדיקה של מהנדס במקום ככה"נ קריסת המדרגות נגרמה עקב הגשמים האחרונים.

להב אורן אברהמי מפקד כוחות החילוץ במקום סיפר: "בשעות הערב המוקדמות נקראנו לבניין בן שלוש קומות ברחוב יוסף בן מתיתיהו, לאחר שדווח לנו על גרם מדרגות שקרס בחלקו ויש חשש כבד לקריסת כל גרם המדרגות. כמו כן בעקבות הקריסה משפחות שלמות שגרות בבניין לא יכולות היו להיחלץ מהבניין".

"הקמתי עם הצוותים באמצעות חבלים וסולם, ובסיוע מומחה לחילוצים מיוחדים מכבאות והצלה ירושלים רס"ר יקי מזרחי חדר מדרגות מאולתר, אך חזק ויציב. ובאמצעותו חילצנו אזרחים רבים, ובהם תינוקות קטנים. אני שמח שהצלחתי עם צוותי החילוץ לסייע לכול המשפחות בבניין להיחלץ ללא פגע" הוסיף.

צילום: דוברות כבאות והצלה ירושלים


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הקריסה  

    המדביק

;