ט"ו אייר התשפ"ד
23.05.2024

נתניהו על איראן: "הסכם רע שמסכן את עתידנו"

ראש הממשלה סייר בפיקוד הדרום והתבטא בקשר להסכם המתגבש בין המעצמות לאיראן בנושא הגרעין ולנאומו בקונגרס

כור באיראן. צלם:רויטרס
כור באיראן. צלם:רויטרס

הצהריים (ג) ערך ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקור בפיקוד הדרום בהשתתפות שר הביטחון משה יעלון, הרמטכ״ל רא"ל גדי איזנקוט ואלוף פיקוד הדרום סמי תורג׳מן. במהלכו קיבל ראש הממשלה סקירה ביטחונית.

במהלך הסיור אמר נתניהו: "גם אחרי שהחמאס ספג את המכה הקשה ביותר בתולדותיו, אנחנו ממשיכים לעקוב אחר פעולותיו ואנחנו ערוכים לקראת כל התפתחות. באתי הנה עם שר הביטחון כדי לקבל עדכון מצה"ל על ההיערכויות שלנו, ועל האפשרויות של פעולתנו בעתיד.

"צריך להבין שהחמאס והג'יהאד האסלאמי וכל ארגוני הטרור בעזה פועלים בתמיכה מלאה של איראן. איראן זאת מצהירה בגלוי על כוונתה להשמיד את מדינת ישראל. לצערי, המידע שמגיע אליי בימים האחרונים מאשש הרבה מהחששות שלנו לגבי ההסכם המתגבש בין המעצמות לבין איראן. ההסכם הזה, אם אכן ייחתם, יאפשר לאיראן להפוך למדינת סף גרעינית. כלומר, בהסכמת המעצמות, איראן תקבל רישיון לפתח ייצור פצצות, וזאת מדינה שמצהירה בגלוי על כוונתה להחריב את מדינת ישראל.

"זהו הסכם רע שמסכן את עתידנו. חובתי כראש הממשלה לעשות כל מה שניתן כדי למנוע הסכם זה, ולכן אצא לוושינגטון כדי לדבר בפני הקונגרס האמריקני, כי הקונגרס האמריקני עשוי להיות הבלם האחרון לפני ההסכם של המעצמות ואיראן".
כור איראן הסכם נתניהו קונגרס

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד