ט"ו סיון התשפ"ד
21.06.2024

שיא מכירה בחריש: דירה ב-1.5 מיליון שקל

בעוד כשישה חודשים צפוי אכלוס יותר מאלף משפחות בחריש המתחדשת • השבוע דווח על עסקת שיא לרכישת דירה בפרויקט 'שיר בחריש' של 'רייסדור'

שיא מכירה בחריש: דירה ב-1.5 מיליון שקל

חברת 'רייסדור' שבבעלות יקי רייסר, דיווחה השבוע על עסקה למכירת דירה בחריש המתחדשת בסכום שיא של 1.518 מיליון שקל. מדובר בדירת גן בת שישה חדרים בשטח כולל של 138 מ"ר. הדירה נמכרה עם גינה בת 406 מ"ר והיא ממוקמת בפרויקט 'שיר בחריש' אותו מקימה רייסדור בעיר המתחדש.

'רייסדור' שמוכרת בחודשים האחרונים יותר מעשר דירות בממוצע לחודש, בונה את פרויקט 'שיר בחריש' הכולל 256 דירות חדשות ב-11 בניינים בני 8-9 קומות. הפרויקט מציע מגורי איכות קהילתיים וזאת במסגרת הפיכת היישוב להצלחה הנדל"נית של השנה ולעיר חדשה ומדוברת. מי שמבצעת את הפרויקט היא 'אורתם מליבו' ואכלוסו צפוי בחורף הקרוב.

פרויקט שיר בחריש של רייסדור כולל את שיר בחריש בלו ושיר בחריש אורנג'. פרויקט בלו כולל חמישה בניינים יוקרתיים בני שמונה קומות כל אחד וקומת מסחר בשטח של כ-1,500 מ"ר. בסך הכל ייבנו בפרויקט 129 יחידות דיור והוא צפוי להתאכלס בחורף הקרוב. הבנייה בפרויקט בעיצומה ומחירה של דירה בפרויקט מתחיל ב-900 אלף שקל.

פרויקט אורנג' כולל שישה בנייני בוטיק ייחודיים בני חמש קומות כל אחד. בסך הכל ייבנו בפרויקט 127 יחידות דיור והוא צפוי להתאכלס בקיץ הבא עלינו לטובה. בניית הפרויקט החלה בימים האלה ומחירה של דירת ארבעה חדרים בפרויקט מתחיל ב-930 אלף שקל. רייסדור מחזיקה בחריש עתודת קרקע נוספת לבנייתן של 130 יחידות דיור נוספות.

תנופת הבנייה וההתחדשות שעוברת על חריש אמורה לבוא לידי ביטוי בגלי אכלוס שצפויים כבר בעוד כחצי שנה. גל האכלוס הראשון צפוי בתחילת החורף עם אכלוסן של כאלף משפחות בפרויקטים שבונות החברות 'דונה', 'מגידו', 'רייסדור' ו'י.ח דמרי'.
רייסדור דירה שיר בחריש בניה דמרי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד