1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

בני ברק: נעל ספורט גרמה לחסימת צומת ראשי

סתימת ביוב חסמה את צומת הרחובות עזרא-נחמיה בבני ברק, ורק לאחר שחרורה התברר כי מדובר במגבונים ובנעל
אלי שלזינגר, ה' תמוז תשע"ה 22/06/2015 18:32

מי ברק מי ברק


במוצאי שבת האחרונה הוזעקו צוותי תאגיד המים והביוב 'מי ברק' לצומת הרחובות עזרא פינת נחמיה בבני ברק, זאת מאחר ודווח על פריצת ביוב. הצוותים החלו בשלב ראשון לפתוח את הסתימה בהתאם לנוהל הקיים.

במהלך הלילה, הסתבר כי לא מדובר בסתימה פשוטה אלא בשבר של קו ביוב העובר מתחת לצינור ניקוז ראשי. במשך מספר שעות זרמו השופכין במתחם הצומת הסואנת והשוקקת הסמוכה לאולמות השמחה.

עם אור ראשון של יום ראשון, נערכה בשטח הערכת מצב עם מהנדס התאגיד מר עמוס קלצ'בסקי ומנהל התפעול מר ניר גורי בגיבויו של המנכ"ל דוד צלניק, והגיעו למסקנה כי מדובר בקו ביוב שבור במרכז הצומת ויש צורך להחליפו באופן מיידי. בסיום הערכת מצב הגיעו למתחם כלים כבדים הכוללים טרקטור, מחפרון, משאבה גדולה לסילוק הביוב ועוד.

בשל חומרת המצב היה צורך לפתוח את הכביש בצומת על מנת לחפור ולגלות את הצינור השבור. כשהצוותים פתחו את הכביש התברר כי הצינור התקול עובר מתחת לתשתיות קווי ניקוז, חשמל ומים וכו', פעילות הדורשת דיוק רב בשל מיקומו המסובך של הצינור. לאחר מאמצים של הצוותים בחצות הלילה הצליחו להתגבר על התקלה והשגרה חזרה לצומת. יצוין, כי במשך כל שעות העבודה היה פיקוח צמוד של התאגיד ותיאום מלא עם גורמי העירייה והמשטרה.

מסתבר, כי הסתימה נגרמה שוב כתוצאה מהשלכת מגבונים למערכות הביוב, והפעם בנוסף הופתעו עובדי התאגיד לגלות כי גם נעל ספורט גדולה גרמה לסתימה משמעותית...
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חייבים לאסור בחוק שיווק מגבונים שלא נשטפים באסלה  

  מיקי

  • זה לא מגבוני 

   אלי

 2. אם ראיתם משהו שהולך לעבודה עם נעל אחת... תדעו שזה בגללו...  (ל”ת)

  אינעל אבוק

 3. מגבון = אסון  

  דודי מבני ברק

 4. צריך למצוא פתרון לנושא המגבונים  (ל”ת)

  שיי

;